Maskelerin İçinde robot mu var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mikro robotların gerçekten maskelerin içine konulup "12 cent" gibi bir paraya satılabileceğine inananlar var. Kesin olan verileri verip ne olduğunu da söyleyenler var ama umursayan yok. Homo Sapien olarak komple şizofren bir türüz, bilmediğimiz bir şeyi hiç araştırma gereği duymadan ardımızdan sallayıp ona inanmak için yarışıyoruz resmen.

Mikro robotların gerçekten maskelerin içine konulup "12 cent" gibi bir paraya satılabileceğine inananlar var. Kesin olan verileri verip ne olduğunu da söyleyenler var ama umursayan yok. Homo Sapien olarak komple şizofren bir türüz, bilmediğimiz bir şeyi hiç araştırma gereği duymadan ardımızdan sallayıp ona inanmak için yarışıyoruz resmen.

Pek zanmetmesem de trolldür diye ümit ediyorum. Durum vahim yoksa.

Hayır o dış güçler seni yönetiyor zaten. :D Her şeyin onları yapımı ya da onların menşei... 🤣

Vay be, tüm dünya uyurken bir video ile profilinde Fiat logosu olan bir eleman gizli oyunu çözmüş, şu an Bill Gates viskisini yudumlarken bu konuya denk geldi ve sinirden elindeki bardağı fırlattı, evden dikkatli çık kardeşim, CIA ajanları falan eniştenin doblosuyla mangal keyfi yaparken uzaydaki silahları ile size zarar verebilirler, kanmayın bu büyük oyuna!

Nasıl trolledim sizi. 😂😂😂🤣😎

Vay be, tüm dünya uyurken bir video ile profilinde Fiat logosu olan bir eleman gizli oyunu çözmüş, şu an Bill Gates viskisini yudumlarken bu konuya denk geldi ve sinirden elindeki bardağı fırlattı, evden dikkatli çık kardeşim, cıa ajanları falan eniştenin doblosuyla mangal keyfi yaparken uzaydaki silahları ile size zarar verebilirler, kanmayın bu büyük oyuna!

Enişte dobloyu hazırladı mangala gidiyoruz. Eniştemin maalesef doblo'su yok. Olsa giderdik.

Nasıl trolledim sizi. 😂😂😂🤣😎

Güldüm. Çok güldüm. Aha aha aha aha çok komik bir şakaydı. Süper komik çok gülmek ben gülmek ölmek. Daha buralarda yenisin (bende çok eski sayılmam ama olsun). Technopat'ta troll yapmak hoş karşılanmıyor. Söyleyeyim. Bunu mizah ve eğlence kategorisine açabilirdin.

Güldüm. Çok güldüm. Aha aha aha aha çok komik bir şakaydı. Süper komik çok gülmek ben gülmek ölmek. Daha buralarda yenisin (bende çok eski sayılmam ama olsun). Technopat'ta troll yapmak hoş karşılanmıyor. Söyleyeyim. Bunu mizah ve eğlence kategorisine açabilirdin.
Tepkilerinizi merak ettim. Mizah ve eğlence kategorisine açsaydım anlarlardı.

Tepkilerinizi merak ettim. Mizah ve eğlence kategorisine açsaydım anlarlardı.
Hocam işte linç yememek için oraya açman lazım. Linç yiyebilirsin çünkü diğer kategoriler daha ciddi. Konu dışı yine bir nebze daha salık ama olsun.

Küçük nanotik robot gibi yılan robotlar var "OKEY". Ciddiye almayın hocam şunları bunlar kim profesör falan mı?

Küçük nanotik robot gibi yılan robotlar var "okey". Ciddiye almayın hocam şunları bunlar kim profesör falan mı?

Arkadaş *troll* yapmış hocam *troll* konuymuş.

Hocam işte linç yememek için oraya açman lazım. Linç yiyebilirsin çünkü diğer kategoriler daha ciddi. Konu dışı yine bir nebze daha salık ama olsun.
Ama oraya açsam tepkilerini öğrenemezdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı