Çözüldü Mass Effect 1 ekran yırtılması sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

meola147

Kilopat
V-Sync oyundan açtım, kapadım denedim olmadı. NVIDIA ayarlarından V-Sync açtım 60 FPS yaptım yine olmadı, sizce ne yapabilirim? Aklıma hiç çözüm gelmiyor. (Monitör 60 Hertz, ASUS.)
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Eğer Google arama motorundan burayı bulan varsa içi rahat olsun bu sorunu ben de yaşadım... Vereceğim link Nexus Mod adlı bir yere ait. Bunu indirin. Belgeler > Bioware > Mass Effect > Config dosyasına atın. Hatta durun atmadan önce masaüstüne atın. Notepad++ ile açın. Sakın not defteriyle açmayın. Notepad++ ile açtıktan sonra CTRL + F yapın gamma yazın gammayı biraz yükseltin kendinize göre. Kaydedin. Az önce anlattığım konuma atın o dosyayı. Sağ tık yapın özellikler deyin salt okunabilir işaretleyin.

Önemli detaylar: Ayar sakın değiştirmeyin yoksa eski haline döner oyun. Kesinlikle ayar değiştirmek istiyorsanız Notepad++ ile açın oyun içine dokunmayın.

Türkçe yamayla sıkıntı oluşturmuyor ek olarak belirteyim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı