Mass Effect 3 legendary Edition Türkçe yama

- Bütün DLC dosyaları.
-Codex metinlerin hepsi.
-Bütün gezegenlerin açıklamaları.
- Türkçe karakter imlâ hatası olan kelimeleri olabildiğince düzeltmeye çalıştım fakat hâlâ eksikler var. Hepsini düzeltmeye yoğunlaşmadım halihazırda yeteri kadar anlaşılabilir olduğu için.
-$Xxxx hatalarını giderdim. Ana oyun text dosyasında yaklaşık 3500 satır eksik olduğu için bu hatayı veriyormuş. Eksik satırları ekleyip çevirdim.

ME2LE-TR Google Drive

Klasörleri değiştirmek yerine içinde bulunan. Tlk dosyalarını manuel tek tek değiştirmenizi öneririm.

Elinize sağlık. Acaba 1 ve 3 için de yama var mı elinizde?

1 için sıfırdan yerelleştirme mevcut, anadolustudios ve orijinal oyunun çevirmeni evilhuman ile yapıldı. 2. ve 3. oyunu da yapıyorlar şu an sıfırdan.
Evet o yama dan haberim var. 2. Oyunun bitmesine az kaldı sanırım. 3 içinse baya yol var. 2 yi senin yama ile bitirirsem 3 e geçmek içinde yama lazım ona göre 2 ye başlarım diye düşünmüştüm. Tekrar teşekkürler.

Evet o yama dan haberim var. 2. Oyunun bitmesine az kaldı sanırım. 3 içinse baya yol var. 2 yi senin yama ile bitirirsem 3 e geçmek içinde yama lazım ona göre 2 ye başlarım diye düşünmüştüm. Tekrar teşekkürler.
Bu konudaki 3. oyunun yaması 2. bozuk olandan daha iyiydi diye hatırlıyorum birkaç menü hatası dışında.

- Bütün DLC dosyaları.
-Codex metinlerin hepsi.
-Bütün gezegenlerin açıklamaları.
- Türkçe karakter imlâ hatası olan kelimeleri olabildiğince düzeltmeye çalıştım fakat hâlâ eksikler var. Hepsini düzeltmeye yoğunlaşmadım halihazırda yeteri kadar anlaşılabilir olduğu için.
-$Xxxx hatalarını giderdim. Ana oyun text dosyasında yaklaşık 3500 satır eksik olduğu için bu hatayı veriyormuş. Eksik satırları ekleyip çevirdim.

ME2LE-TR Google Drive

Klasörleri değiştirmek yerine içinde bulunan .TLK dosyalarını manuel tek tek değiştirmenizi öneririm.
Google Drive linkini gizlemişsiniz sanırım size zahmet tekrardan atabilirmisiniz indirme linkini

Arkadaşlar yanlış bilmiyorsam Mass effect legendery edition 3 oyunu birden kapsıyor, siz nasıl 2. Oyun için yamayı kullanabiliyorsunuz banada açıklar mısınız ? Oyunlar ayrı ayrı klasörlerde mi ? Bende çalışan bir yama bulamadığım için serinin hiçbir oyununu oynamadım daha. 1-2-3 için yama var mı yok mu onuda anlamadım. Aydınlatırsanız sevinirim.

Hocam çok sağ olun piyasadaki en iyi yamayı yapmışsınız. Eksik yerleri düzenlemiş olsanız bile şu ana kadar hiçbir problemle karşılaşmadım. Her taraf tam çevrili halde. Tekrardan elinize sağlık.

Arkadaşlar yanlış bilmiyorsam Mass Effect legendery Edition 3 oyunu birden kapsıyor, siz nasıl 2. oyun için yamayı kullanabiliyorsunuz bana da açıklar mısınız? Oyunlar ayrı ayrı klasörlerde mi? Bende çalışan bir yama bulamadığım için serinin hiçbir oyununu oynamadım daha. 1-2-3 için yama var mı yok mu onu da anlamadım. Aydınlatırsanız sevinirim.

Evet 3 oyunu birden kapsıyor fakat oyunun dosya konumunu açarsan 3 oyunun ayrı klasörler halinde olduğunu görürsün. ME1 ME2 ME3 olarak ayrılmışlar. ME1 Le'nin zaten resmi bir Türkçe yaması var anadolustudios tarafından yapılan. Gayet de sorunsuz çalışıyor. 2 ve 3 içinde buradaki yamaları indirip kullanabilirsin hepsi çalışıyor.

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum biraz ama 1. oyununda 2. ve 3. oyun gibi iki üç MB'lik Türkçe yaması yok mu? Donanımhaberdeki yamada trojan buluyor AVG ve Avast güvenmediğim için kurmadım onu.

Geri
Yukarı