Mass Effect alınır mı?

İyi oyundur alınır mass effect 1, 2 ve 3’ü veriyor. Bilim kurgu tarzı bir hikayesi olan aksiyon rpg oyunu diyalogların bol olduğu ve seçimlerin önemli olduğu bir seri. Ama o fiyata daha iyi oyunlar var. RDR 2, Cyberpunk 2077, Gta 5 gibi. Ve God of war’da epic games de kupon ile 150 TL oynamadıysanız GoW yada RDR 2 kesinlikle alın.

İyi oyundur alınır Mass Effect 1, 2 ve 3'ü veriyor. Bilim kurgu tarzı bir hikayesi olan aksiyon RPG oyunu diyalogların bol olduğu ve seçimlerin önemli olduğu bir seri. Ama o fiyata daha iyi oyunlar var. RDR 2, Cyberpunk 2077, GTA 5 gibi. Ve God of War'da Epic Games'de kupon ile 150 TL oynamadıysanız GoW'ya da RDR 2 kesinlikle alın.

Hocam Cyberpunk harici diğerlerini oynadım Cyberpunk'da zamanında çok eleştiri aldığı için uzak durmuştum şu an da oynanacak düzeyde mi?

Eğer kütüphanemde kalıcı olsun derdiniz yok ise EA Play ile oynayabilirsiniz.

Hocam EA Play ne oluyor tam olarak çok duymuştum ama hiç bakmadım.

Hocam Cyberpunk harici diğerlerini oynadım Cyberpunk'da zamanında çok eleştiri aldığı için uzak durmuştum şu an da oynanacak düzeyde mi?

Hocam EA Play, EA'in Playstation Plus/Game Pass'i. Aylık üyelik(40TL) sistemiyle çalışıyor. EA neredeyse tüm oyunlarına erişim sağlayabiliyorsunuz. FIFA 23 gibi yeni oyunlarda ise 10 saatlik deneme veriyor. Hangi platformu kullandığınız söylerseniz hangi oyunlara EA Play ile erişebileceğiniz öğrenebileceğiniz sitenin linkini atabilirim. Gerçi Mass Effect Legendary Edition her platformun EA Play'in de var.

h

Hocam game pass alın içinde ea play de var. Aylık 30 TL ödeyerek bütün ea oyunlarını ve 400+ oyun oynayabilirsiniz game pass ile. Ea Play’de sadece ea oyunları var. Ea play 40 TL game pass 30 TL. Game pass alıp geri kalan paraya da cyberpunk alın bence. Oyun da hata falan neredeyse kalmadı.

H

Hocam Game Pass alın içinde EA Play de var. Aylık 30 TL ödeyerek bütün EA oyunlarını ve 400+ oyun oynayabilirsiniz Game Pass ile. EA Play'de sadece EA oyunları var. EA Play 40 TL Game Pass 30 TL. Game Pass alıp geri kalan paraya da Cyberpunk alın bence. Oyun da hata falan neredeyse kalmadı.

Teşekkürler hocam bakacağım iyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı