Mass Effect legendary Edition alınır mı?

asdawas1

Hectopat
Daha fazla  
Sorum başlıkta arkadaşlar. Oyun 172 TL, bu fiyata değer mi? Başka önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle alınır. Ciddiyim %99.9 ihtimal pişman olmayacağını düşünüyorum. İlk oyunu bitirdiğinde kayıt dosyanı ikinci oyuna aktarıp öyle başlıyorsun çünkü seçimlerin, cümlelerin senaryoyu aşırı etkiliyor ve değiştiriyor. Bana göre sanat eseridir Mass Effect. Kusursuz bir oyundur.

Bence yaz indirimlerini bekleyin. Daha da düşeceğini düşünüyorum. Oyunlar eskidi bir de. Sadece remastered yapılmış. 100-125₺ civarı ideal fiyat diye düşünüyorum.

Umarım almışsınızdır. 420 liradan 600 liraya çıkmış. Aynı oranda(%59) indirim gelse bile 245 liraya alınabilecek.

Oyun çok övülmüş. Ben de almayı düşünüyorum ancak daha önce hiç bu seriyi oynamadım. Konu olarak ne anlatıyor ve aksiyon macera türünde mi oynanış mı sunuyor ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun çok övülmüş. Bende almayı düşünüyorum ancak daha önce hiç bu seriyi oynamadım. Konu olarak ne anlatıyor ve aksiyon macera türünde mi oynanış mı sunuyor?

Oyun, uygarlığın reapers olarak bilinen son derece gelişmiş mekanik bir ırk tarafından tehdit edildiği 2183 yılında ve samanyolu galaksisinde geçmektedir. Oyuncu, Reaper'ın galaktik istilasını gerçekleştirmesini engellemeye çalışan ve seçkin bir insan askeri olan komutan Shepard'ı canlandırmaktadır.
Rpg ağırlığı önde çok iyi bir oyundur hatta efsanedir deyim ben sana. Kendi ekibini kuruyorsun ve savaşıyosun.Oynamasan bile koleksiyonda duracak bir oyun bu fiyata bidava bidavaaaa

Oyun, uygarlığın reapers olarak bilinen son derece gelişmiş mekanik bir ırk tarafından tehdit edildiği 2183 yılında ve samanyolu galaksisinde geçmektedir. Oyuncu, Reaper'ın galaktik istilasını gerçekleştirmesini engellemeye çalışan ve seçkin bir insan askeri olan komutan Shepard'ı canlandırmaktadır.
Rpg ağırlığı önde çok iyi bir oyundur hatta efsanedir deyim ben sana. Kendi ekibini kuruyorsun ve savaşıyosun.Oynamasan bile koleksiyonda duracak bir oyun bu fiyata bidava bidavaaaa
Witcher 3 de baya ağır rpg idi ancak gerek atmosferi ve aksiyonu, savaşlar vs. beni çok etkilemişti.
Rpg tarza oyunları severim ancak sıkmayacak şekilde. Siz oynamış gibisiniz her 3 oyunda da hep bir şeyleri okumakla ya da diyaloglarla mı geçiyor yoksa aksiyon, savaş vs. hareketlilik de var mı ?

Witcher 3 de bayağı ağır RPG idi ancak gerek atmosferi ve aksiyonu, savaşlar vs. beni çok etkilemişti.
RPG tarza oyunları severim ancak sıkmayacak şekilde. Siz oynamış gibisiniz her 3 oyunda da hep bir şeyleri okumakla ya da diyaloglarla mı geçiyor yoksa aksiyon, savaş vs. hareketlilik de var mı?

Kendi kurduğun takımla bol bol aksiyona ve savaşa gireceksin hiç merak etme galaksiler arası keşif vs de yaşacaksın romantik ilişkilerede şahit olacaksın seçim yaparak oyunun sonuna etki ettiğinede şahit olacaksın buna benzer tonla şey kolay kolay oyun önerilerinde yorum yapmam malum ülke fiyatlarından dolayı ama bu fiyata legendary Edition kaçmaz hocam.

Geri
Yukarı