Massaka'ya neden diss atılmıyor?

Bu adamın vasfını bi' çözemedim gitti. Ses desen ses yok, müziği müzik değil (bence); niye bu kadar abartılıyor anlayamadım.

Ses desen ses yok diyorsunuz ama adamın yaptığı rap türü gangsta rap ve kişisel zevkler yani isteyen sevmez isteyen sever. Mesela khontkar denen rapçi de ses desen yok, tip desen yok. Ama takipçileride çok ama çoğu ergen. Massaka'yı ben çok severim ve dinlerim. Demekki size hitap etmiyor.
Cidden belalı bir tip.
Ama alper erözer ile karşılaştıracak kadar seviyesiz biri değl bir dr fuchs değil ama qarizma kadar kötü de değil.

Hocam bence Massaka'nın şu anki hali Dr. Fuchs'tan daha iyi gibi. Çünkü Dr. Fuchs son zamanlarda çok bir şey üretmedi ve eski şarkılarının remixini yaptırıp yeniden yayınladılar. Ama üstadı bende çok severek dinlerim senelerdir. Dr. Fuchs ve Massaka'ya saygım sonsuz.

1- Türkçe Rap'te ses o kadar önemli değildir lakin khonktar sesini en iyi kullanan MC'lerden biridir. Her parçasında farklı bir teknik kullanıyor.
2- tipinden sana ne?

1- Buraya yazmayı düşünmüyordum ama adamın takipçilerinin çoğu ergen ve kanser kitleden oluşuyor. Ben şarkıyı dinlerken adamın sesini mi dinlemek isterim yoksa sesi 900 derece autotune basıp uzaylı sesi benzeri ses mi dinlemek mi?
2- Mor saçlı kendine traplord diyen 50 kilo rapçi ve o saçıyla ciddiye alınacak hali yok. Sırf killa hakanla şarkı yaptı diye saygı duydum ve 1 şarkısını dinledim. ilk defa gerçek sesini duydum. Gerçek sesi ile rap yapsa dinlerim ama 900 derece autotune basıp uzaylı sesi gibi ses yapınca ciddiye alamıyorum.

Çoğu arkadaş "Çok kötü rap yapıyor, kimse kaale almıyor!" yazmış ama, bu adam herkesle iş yaptı. Herkesi seviyesine düşürdü yani. Eski parçaları da çok iyidir. Yine de, sonrasında tekrar etmeye başladığı için bırakmıştım. 2 tane parçasını dinleseniz sürekli aynı şeylerden bahsettiğini görürsünüz zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı