Massaka'ya neden diss atılmıyor?

1- Buraya yazmayı düşünmüyordum ama adamın takipçilerinin çoğu ergen ve kanser kitleden oluşuyor. Ben şarkıyı dinlerken adamın sesini mi dinlemek isterim yoksa sesi 900 derece autotune basıp uzaylı sesi benzeri ses mi dinlemek mi?
2- Mor saçlı kendine traplord diyen 50 kilo rapçi ve o saçıyla ciddiye alınacak hali yok. Sırf killa hakanla şarkı yaptı diye saygı duydum ve 1 şarkısını dinledim. ilk defa gerçek sesini duydum. Gerçek sesi ile rap yapsa dinlerim ama 900 derece autotune basıp uzaylı sesi gibi ses yapınca ciddiye alamıyorum.
Autotune karşıtlığını asla anlayamayacağım galiba. Autotune şarkıya daha fazla güzellik katar, iyi olanı daha da iyileştirir. Düzgün yapılması lazım tabii.

Herkes bu isimden korkuyor bunun sebebi nedir, adam o kadar Katliam gibi disslerin başında ama şu ana kadar hiçbir disste adını duymadım. Bunun sebebi nedir?
Almanya'da nam salmış en güçlü çetelerden birinin patronu. Anıl Piyancı diss atıp Massaka kafes dövüşüne çağırınca sonra dissini geri çekmişti o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı