Masterbox Lite 5 vs Dark N10

KCAS 600 yerine FSP Hydro 600 öneririm. Bu ikisi 540 TL civarına geliyor, arada 70 TL fark var. Bana sorarsanız değer. Sonuçta uzun seneler kullanma amacıyla alınıyor bu ürünler, 70 TL çok ürkütücü bir fark değil. Eğer tamperli cam yan panel istemezseniz veya ilginizi çekmiyorsa advanced yerine normal Dark N10 veya Aerocool Aero500 gibi modelleri de inceleyebilirsiniz.

KCAS 600 yerine FSP Hydro 600 öneririm. Bu ikisi 540 TL civarına geliyor, arada 70 TL fark var. Bana sorarsanız değer. Sonuçta uzun seneler kullanma amacıyla alınıyor bu ürünler, 70 TL çok ürkütücü bir fark değil. Eğer tamperli cam yan panel istemezseniz veya ilginizi çekmiyorsa advanced yerine normal Dark N10 veya Aerocool Aero500 gibi modelleri de inceleyebilirsiniz.
KCAS ile Hydro arasında fark var mı? Varsa beni etkileyecek türden mi?

Yanlış Bilgilendirme!
Ben ucuz olsun diye COOLER MASTER MASTERBOX LITE 5 500W 80PLUS MidT ATX PENCERELİ KASA bunu almayı düşünüyordum ancak pek sağlıklı olmaz dendi.

Bunun üzerine bana Dark N10 Advanced ve KCAS 600W 80+ önerildi. Ancak önerileni yaparsam arada 100TL kadar fark oluyor.

Sizce 100TL'lik farka değer mi?
Bence 466 TL olanın PSU’ su dandiktir. Sen bi sistemini yaz. PSU yeter mi? Bakalım. Eğer 500W yetecekse SilverStone Strider 80Plus Sertifikalı 500W Güç Kaynağı (Tek 12V Kanal, 38A Akım)

Power Boost VK-G1004S USB 3.0 Pencereli Gaming Kasa (PSU Yok)
Bu ikisini al derim. Kasayı keyfine göre değiştirebilirsin.

Bence 466 TL olanın PSU’ su dandiktir. Sen bi sistemini yaz. PSU yeter mi? Bakalım. Eğer 500W yetecekse SilverStone Strider 80Plus Sertifikalı 500W Güç Kaynağı (Tek 12V Kanal, 38A Akım)

Power Boost VK-G1004S USB 3.0 Pencereli Gaming Kasa (PSU Yok)
Bu ikisini al derim. Kasayı keyfine göre değiştirebilirsin.

CM kasanın psu suna dandik demeden önce araştırmanızı öneririm. İçinde hangi model psu kullanıldığını biliyor musunuz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı