MasterBox Pro 5 RGB LED Kontrolcüyü PSU'ya Bağlama

YasinCetinkaya

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle tam anlamıyla sorun diyemem. Bi eksiklik gözüme çarptı ya da yanlış biliyorum. Eğer anlayan ya da daha önceden bu kasadan kullanan arkadaşlarımız yeşillendirirse çok sevinirim. Soruma gelecek olursak RGB Led Kontrolcü var elimde ve pinleri PSU'ya bağlayamıyorum. Ek bi' dönüştürücü falan mı eksik acaba? Fotoğraflar ektedir.
CoolerMaster RGB Led Sorunu 2.jpeg
CoolerMaster RGB Led Sorunu 3.jpeg
CoolerMaster RGB Led Sorunu 4.jpeg
CoolerMaster RGB Led Sorunu.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin elindeki çoklayıcı fan kablosu direkt anakarta bağlamak için sanırım.
COOLER MASTER 1-TO-3 RGB SPLITTER CABLE: Best Price in Malaysia

Çok iyi bilmiyorum ama o çoklayıcı kablodan 2 çeşit var. Biri sendeki gibi delikli olan diğeri de iğneli/pinli olan.

Sendeki kablo ile diğer parça (kumandası sanırım) farklı kitlere ait galiba.

Sen mi aldın onları yoksa kasa ile beraber mi geldi acaba?
Çoklayıcı kablonun diğer 3 ucu iğneli mi yoksa delikli mi?

Son düzenleme:
Kasa ile beraber geldi dostum ya. Bir tane daha vardı kumandadan onu kullanıyorum mesela bak. Onda bunun gibi bi sorun olmadı ya. Yok her türlü denedim olmuyor bağlantı. İki bağlantı da delikli.

RGB kontrolcü kutusunun içinden çıkması gerekiyor. Daha öncede başımızda geldi kullanıcı sonradan bulmuş. Eksik olacağını sanmıyoruz ama tabii ki olabilir. İsterseniz konuyu Vektron Elektronik ile bir görüşün. Sorun çözülmezse bizimle facebook üzerinden iletişime geçin. @YasinCetinkaya

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı