Mastercard 250 TL'ye 50 TL iade kampanyası

• Konuyu başlatan Abu!
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 74
  • Görüntüleme 9B
Ben 249 TL'ye Cyberpunk satın aldım sonra 1, 05 TL'lik bir oyun daha aldım aynı gün içerisinde ama aynı kartta farklı işlemler oldu bu şekilde kampanyaya katılabilir miyim?
Benim bildiğim kadarıyla katılabilirsin. Bu arada Last Year mı aldınız çünkü ben öyle yaptım.
'Mastercard® kartınız ile tek veya daha fazla seferde yapacağınız 250TL ve üzeri online oyun ödemelerinize* 50TL indirim kazanın.' Detaylar linkte: Oyuncuysan Mastercard'lıysan Şans Senden Yana
15 Ekim’den itibaren seçili online oyun platformlarında Mastercard® kartınız ile tek veya daha fazla seferde yapacağınız 250TL ve üzeri online oyun ödemelerinize* 50TL indirim kazanın.

Bu kampanya tam bir yalan. 1 ay oldu 50TL mi yatirmadilar. Banka sorumluluk almiyor Mastercard Türkiye'ye yonlendiriyor. Onlar da henuz mailime donmediler. Sitedeki linki de kaldirmislar.

Bu kampanya tam bir yalan. 1 ay oldu 50TL mi yatirmadilar. Banka sorumluluk almiyor Mastercard Türkiye'ye yonlendiriyor. Onlar da henuz mailime donmediler. Sitedeki linki de kaldirmislar.
Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi dün akşam saatlerinde aldım. Bununla ilgili ayrı bir konu açıp insanları bilgilendireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı