CS:GO artık 250 TL!

Öncelikle bilmiyorsan, oyun bedava sadece Prime ücretli.

Çok fazla oyunu oynayan biriyim ve bu zamın gelmesini çok beğendim açıkçası.
Prime'si olan hilecileri daha az teşvik eder bu zam.

Türkiye için geçerli bu dediğiniz. Yurt dışı için hep 15$. Yani hileler devam ediyor. Yerel bir fiyat güncellemesi bu sanırsam.
Uzunca bir süredir. Çok çok nadiren yabancıların hile kullandığını gördüm. Hile kullananların çok büyük kısmı en azından kendi karşıma gelenlerden söylüyorum bizim milletimiz. Önceden Ruslar vardı en son ne zaman bir Rus hileciyle karşılaştım hatırlamıyorum.

Öncelikle bilmiyorsan, oyun bedava sadece Prime ücretli.

Çok fazla oyunu oynayan biriyim ve bu zamın gelmesini çok beğendim açıkçası.
Prime'si olan hilecileri daha az teşvik eder bu zam.
Olur mu ya? Oyun 5 TL olsun hileden geçilmesin. 5 TL olunca zenginleşiyoruz. Ülkenin ekonomisi düzeliyor.

İçinde fazlasıyla hile olduktan sonra ucuz pahalı olmasının ne anlamı var? Ben seneler boyunca Metin2 oynadım. Şimdi hile kaynıyor. İstesem bende açar bende oynarım. Hile ile oynadığım oyundan keyif alamıyorum. Keşke Metin2'de 250 TL olsa. Bakın bakalım hile kalıyor mu?
CS:GO zammına yorum yapmayacağım ancak Metin2 250 değil 300 olsa bile hileler bitmez. Başka oyunu bilemem ama Metin2'de bitmez. 16 senedir oynuyorum. Bu oyunda 'hileci' dediğin adamlar internet cafe kapatıp bütün bilgisayarlarında onlarca karakterle hile yapıp oyunu ekmek teknesi haline getiren insanlar. 250 TL koyar mı sence adamlara? Diyelim ki 250 TL onlar için de büyük bir para; kastığı wonu depo bir hesaba aktarır ve yine bir şey olmaz. Şimdi GM para akışını takip edip depoyu da banlar dersen; GM zahmet edip ticketten hile ihbarını görecek de sonra hesabı bulacak da ihbarın doğruluğuna bakacak da ohoo. Çoktan elinden çıkarmış olur hileci. Ki genelde depo hesabına kadar takip edilmiyor para akışı. Edilseydi insanlar ekmek teknesi haline getiremezdi oyunu değil mi :)

Fakirleştiğimizi oyunun fiyatından anladığımı çıkaracak kadar sığ bir düşüncede olduğun için emin ol sen daha komiksin. Bilgisayarın başından kalkıp gerçek dünyaya dönmen dileğiyle. :)
Yeni bilgisayar aldım ve 12 yaşımdan beri çalışıyorum. Ne yaşadığını bilmiyorum ama en az senin kadar gerçek dünyayı yaşıyorum. Daha nasıl bir hayat yaşadığımı görmeden sürekli bilgisayar başında oturduğumu düşünecek kadar sığ bir düşüncedesin. Senin gibi kendini zeki sanan insanları her daim komik bulmuşumdur. Fakirleşmiyoruz. Fakirleştik zaten. Emin ol bu durumda dert edeceğim en son şeydir bir oyunun fiyatı.

CS:GO zammına yorum yapmayacağım ancak Metin2 250 değil 300 olsa bile hileler bitmez. Başka oyunu bilemem ama Metin2'de bitmez. 16 senedir oynuyorum. Bu oyunda 'hileci' dediğin adamlar internet cafe kapatıp bütün bilgisayarlarında onlarca karakterle hile yapıp oyunu ekmek teknesi haline getiren insanlar. 250 TL koyar mı sence adamlara? Diyelim ki 250 TL onlar için de büyük bir para; kastığı wonu depo bir hesaba aktarır ve yine bir şey olmaz. Şimdi GM para akışını takip edip depoyu da banlar dersen; GM zahmet edip ticketten hile ihbarını görecek de sonra hesabı bulacak da ihbarın doğruluğuna bakacak da ohoo. Çoktan elinden çıkarmış olur hileci. Ki genelde depo hesabına kadar takip edilmiyor para akışı. Edilseydi insanlar ekmek teknesi haline getiremezdi oyunu değil mi :)
Dedikleriniz genel anlamda doğru. Ama fiyat arttıktan en azından daha çok çalışanla şikayetlere daha çabuk geri dönüş sağlayabilirler. Nesne marketten zaten kazanıyorlar şimdi. Ama o zaman daha çok oyuncu çekip nesne marketten daha çok para kazanırlardı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı