Mastercard ve Visa'dan Troy'a geçilir mi?

HüseyinUygun

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
B450 S2h Anakart - Ryzen 5 5500 - Msi Trio RTX 2070S - 2x8 Corsair Ram. 2x480 SSD - 500 GB HDD - 1 TB HDD - 600 Psu - Win 10
Meslek
Bilişim Teknolojileri
Mastercard ve Visa'dan Troy'a geçmek mantıklı mıdır? Troy yerli olduğu için destek amacıyla oraya girmek istiyorum. Eğer oraya geçersem şu ana kadar yapmış olduğum işlemleri aynı şekilde yapabilecek miyim? Transfer ücreti kesintisi olmadan, ücretsiz para göndermek, alışverişleri kolay yapmak vs.

Yanlış hatırlamıyorsam Steam'da Troy ödeme yok, Troy hesabı ile oyun alınamaz diye biliyorum. Yanlış ise düzeltir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mastercard ve Visa'dan Troy'a geçmek mantıklı mıdır? Troy yerli olduğu için destek amacıyla oraya girmek istiyorum. Eğer oraya geçersem şu ana kadar yapmış olduğum işlemleri aynı şekilde yapabilecek miyim? Transfer ücreti kesintisi olmadan, ücretsiz para göndermek, alışverişleri kolay yapmak vs.

Yanlış hatırlamıyorsam Steam'da troy ödeme yok, troy hesabı ile oyun alınamaz diye biliyorum. Yanlış ise düzeltir misiniz?

İninal'in varsa sanal kart oluşturup troy seçebilirsin denemek için. Ardından bir 50 lira yükle Undertale gibi bir oyun almayı dene fakat Mastercard, olmazsa Visa seçeneğinde dene.

"Bildiğim kadarıyla" tek artısı vergi borcunuzu taksitlendirebilirsiniz. Tabi bunun için troy karta ihtiyacınız da yok. Eski bakanlardan birinin telefo... Neyse :D

"Bildiğim kadarıyla" tek artısı vergi borcunuzu taksitlendirebilirsiniz. Tabi bunun için troy karta ihtiyacınız da yok. Eski bakanlardan birinin telefo... Neyse :D
Hocam ne diyorsunuz? Teşekkür ederim bilgi için.

İninal'in varsa sanal kart oluşturup troy seçebilirsin denemek için. Ardından bir 50 lira yükle Undertale gibi bir oyun almayı dene fakat Mastercard, olmazsa Visa seçeneğinde dene.
İninal çok fazla ücret kesiyor, yükleme + harcama ücreti vs.

Deneyimi ve bilgisi olan yok mu?

Geri
Yukarı