MASTERLIQUID LITE 120 vs H45 vs SEIDON 120V V3

harun07

Hectopat
Daha fazla  
  1. COOLER MASTER MASTERLIQUID LITE 120
  2. COOLER MASTER SEIDON 120V V3
  3. CORSAIR HYDRO SERİSİ™ H45
Bu üçünden birini alacağım. Bunlardan hangisi daha sessiz çalışıyor ?
NOT: Ses açısından aşırı fark olur derseniz COOLER MASTER MASTERLIQUID ML120L modelinide bütçe arttırıp alabilirim.

Son düzenleme:
  1. COOLER MASTER MASTERLIQUID LITE 120
  2. COOLER MASTER SEIDON 120V V3
  3. CORSAIR HYDRO SERİSİ™ H45
Bu üçünden birini alacağım. Bunlardan hangisi daha sessiz çalışıyor ?
NOT: Ses açısından aşırı fark olur derseniz COOLER MASTER MASTERLIQUID ML120L modelinide bütçe arttırıp alabilirim.
Tek fanlı sıvı soğutmalar ister istemez biraz sesli çalışırlar. Sessizlik istiyorsan 240mm bir sıvı soğutma bakabilirsin. Corsair H45 hariç diğer ikisinden birini seçebilirsin. Yeni nesil olarak ben ML120L modelini seçerdim başarılı bir model.

Tek fanlı sıvı soğutmalar ister istemez biraz sesli çalışırlar. Sessizlik istiyorsan 240mm bir sıvı soğutma bakabilirsin. Corsair H45 hariç diğer ikisinden birini seçebilirsin. Yeni nesil olarak ben ML120L modelini seçerdim başarılı bir model.
En sessiz olan ML120L midir ? Ben OC yapmayacağım için performans olarak sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum.
İlkini öneririm bir arkadaşımda 240'lık versiyonu var ve gayet sessiz çalışıyordu.
240 lık versiyon alamıyorum kasam uygun değil.

En sessiz olan ML120L midir ? Ben OC yapmayacağım için performans olarak sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum.

240 lık versiyon alamıyorum kasam uygun değil.
Dostum hangisini alırsan al akıllı modda çalışacak zaten. Çok ses yapmazlar ama oyun oynarken ses çıkarırlar onu söyleyim. Biraz araştırabilirsin ses olayını. ML120L incelemeleri ve ses testleri vardı Youtube'da.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı