Mastürbasyon boy kısaltır mı?

Hopnereye

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, sık sık mast yapmıştım bir zamanlar her neyse artık bırakıyorum. Şöyle bir söylenti duydum mastürbasyon boy kısaltırmış. 10 gram protein eksilirmiş her yaptığımızda diyorlar. 10 gram tabii ki bir şey değil zaten her yemekte onun 20 katını alırsın her neyse mastürbasyon yapan biri ile yapmayan birinin boy farkı nasıl olur? (beslenme genetik her şey aynı varsayalım)

Doğru değil bence bunu diyen kişiler fazla yapmanın görme kaybı yaptığını söyleyen kişilerdir yapın demiyorum ama azaltın kendiniz için.

Doğru değil bence bunu diyen kişiler fazla yapmanın görme kaybı yaptığını söyleyen kişilerdir yapın demiyorum ama azaltın kendiniz için.

Bırakıyorum zaten sağlığım için fakat bende bir sorun var her şeyi kafama takarım ondan sorma gereği duydum içim rahatladı teşekkür ediyorum.

Artık ne diyeceğimi bilmiyorum. Messi'nin boyunun neden kısa olduğunu biliyor muydun?

Kral cidden soruyorum sporcuyum basketbol oynuyorum aktif olarak.

Artık ne diyeceğimi bilmiyorum. Messi'nin boyunun neden kısa olduğunu biliyor muydun?

Bu konularda pek bir bilgim yok rahatsız olduysan pardon.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Lafın gelişi kardeşim bir şeyi etkilemiyor diyorum soruya cevap ver buna takılacağına.
Mastürbasyon yapan biri ile yapmayan birinin boy farkı nasıl olur? (beslenme genetik her şey aynı varsayalım)
Bunun üzerine bir deney yapıldığını sanmıyorum ve yapılacağını. Gerçekten bilimsel bir cevap istiyorsan Scholar'dan makalelere bakabilirsin, tabii varsa.

Bırakıyorum zaten sağlığım için fakat bende bir sorun var her şeyi kafama takarım ondan sorma gereği duydum içim rahatladı teşekkür ediyorum.

Kral cidden soruyorum sporcuyum basketbol oynuyorum aktif olarak.

Bu konularda pek bir bilgim yok rahatsız olduysan pardon.
Boyunu kisaltmaz cidden soruyorsan. Kim sana söyledi bilmiyorum ama seninle billur geçmiş.

Geri
Yukarı