Mastürbasyon nedeniyle saç dökülür mü?

Ayaz65

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bir sorum olacaktı. Kısaca mastürbasyon saç döker mi? Bundan önce açtığım konuda saç dökülmesi ile ilgili sorular sormuştum ancak gözüme çok fazla mastürbasyon yaptığım detayı çarptı. Özetle 16 yaşında olmama rağmen neredeyse kel gibiyim elbette genetik yatkınlık var ancak yakınlarımda da 20'li yaşlarda başlamış.

Dediğim gibi sorum şu: Mastürbasyon saç döker mi ya da genetik dökülmeyi hızlandırır mı?

Merhaba bir sorum olacaktı. Kısaca mastürbasyon saç döker mi? Bundan önce açtığım konuda saç dökülmesi ile ilgili sorular sormuştum ancak gözüme çok fazla mastürbasyon yaptığım detayı çarptı. Özetle 16 yaşında olmama rağmen neredeyse kel gibiyim elbette genetik yatkınlık var ancak yakınlarımda da 20'li yaşlarda başlamış.

Dediğim gibi sorum şu: Mastürbasyon saç döker mi ya da genetik dökülmeyi hızlandırır mı?

Sins abi niye kel sanıyorsun(!)
Sanmıyorum genellikle o hormona bakıyor sivilceleri arttırıyor.

1. bu konuyu burada görmek tuhafıma gitti genelde burada bu tür konular açılmasına izin yok diye biliyorum

2. bilmiyorum benim de dökülüyor saçım ama çok değil elleyince saçımı dökülüyor bazden yemeğin içine giriyor (ama benim saçım uzun ondan olabilir bir de sürekli şampuan değiştiriyorum.)

1. bu konuyu burada görmek tuhafıma gitti genelde burada bu tür konular açılmasına izin yok diye biliyorum

2. bilmiyorum benim de dökülüyor saçım ama çok değil elleyince saçımı dökülüyor bazden yemeğin içine giriyor (ama benim saçım uzun ondan olabilir bir de sürekli şampuan değiştiriyorum.)
Dostum burada eğer sadece teknoloji ile ilgili sorular var sanıyorsan yanılıyorsun ikinci olarak gayet normal bir soru
Sins abi niye kel sanıyorsun(!)
Sanmıyorum genellikle o hormona bakıyor sivilceleri arttırıyor.
Saç dökülmesi de hormonlara bağlı kanka 😃

Sabah akşam tokatlıyorum 60cm gür bir saçım var başkasını bilemem. 16 yaşındasın hormonların tavan, doğal olarak testosteron salgılıyor tabi vücudun, tabi tokatlayacaksın çavuşu. Saç dökülmesi biraz daha genetikle alakalı bir şey ve mastürbasyonun saç dökülmesine yol açtığı tamamen bir efsanedir yani pompaya devam.

Not: Vücutta fazla testosteron salgılanması saç dökülmesine yol açabilir, dihidrotestosteron dediğimiz enzim buna yol açıyor ve kelleşmen varsa bunu kafaya takma kelliğin tamamen senin genlerindir.
Ve şöyle bir not daha düşmek istiyorum kel erkekler diğer erkeklere göre daha fazla testosteron salgılar testistli kardeşim benim. :)

Özet: Pompaya devam.

Sabah akşam tokatlıyorum 60cm gür bir saçım var başkasını bilemem. 16 yaşındasın hormonların tavan, doğal olarak testosteron salgılıyor tabii vücudun. Saç dökülmesi biraz daha genetikle alakalı bir şey ve mastürbasyonun saç dökülmesine yol açtığı tamamen bir efsanedir yani pompaya devam.

Not: Vücutta fazla testosteron salgılanması saç dökülmesine yol açabilir, dihidrotestosteron dediğimiz enzim buna yol açıyor ve kelleşmen varsa bunu kafaya takma kelliğin tamamen senin genlerindir.
Ve şöyle bir not daha düşmek istiyorum kel erkekler diğer erkeklere göre daha fazla testosteron salgılar testistli kardeşim benim. :)

Özet: Pompaya devam.

Sins abimize boşuna beline kuvvet demiyoruz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı