Mastürbasyon sivilce yapar mı?

Hayır yapmaz. Cildi yağlıysa, ergenlik çağındaysa, soydan gelen bir durum var ise yapar. Çok rahatsız oluyorsa cildiyeye gitsin arkadaşınız düz duvara tırmanmaya gerek yok.

Dostlar, soru belli. Arkadaşımla bir iddiaya girdik. Mastürbasyonun sivilce yapmadığını söylüyorum ama kendisi artık paranoyak olduğu için yaptığı ve yediği her şeyin onda akneye sebep olacağını düşünüyor. Çocuk sivilce çıkmasın diye mastürbasyon bile yapmıyor. Adam bayır domuzuna döndü, zor tutuyoruz. Bu işin aslı astarı nedir?

N-ne.

Isotretinoin elini kolunu sallayıp alacağın bir ilaç değil. Gitsin doktora danışsın öyle kullansın. Arkadaşın böyle ağır bir ilacı kullanacak kadar sivilceli mi ki, neyi dert ediyor?
Doktor zaten vermek istedi ama ben dedim sıkıntılı ilaç kısır falan yapıyormuş vazgeçti. Ama şimdi başka çaresi yok kendimi suçlu hissediyorum bu yüzden konu açtım.

Dostlar, soru belli. Arkadaşımla bir iddiaya girdik. Mastürbasyonun sivilce yapmadığını söylüyorum ama kendisi artık paranoyak olduğu için yaptığı ve yediği her şeyin onda akneye sebep olacağını düşünüyor. Çocuk sivilce çıkmasın diye mastürbasyon bile yapmıyor. Adam bayır domuzuna döndü, zor tutuyoruz. Bu işin aslı astarı nedir?

Mastürbasyon yaptıktan sonra yağlanma oluyor. En çok saçlarda ve yüzde görülüyor. Sivilce çıkaran o yağlanmadır. Haliyle yapıyor. .

Geri
Yukarı