Mastürbasyon yapmayı nasıl bırakırım?

Fallen God

Hectopat
Şu lanet şeyi yapmaktan bıktım ama yapmadan da edemiyorum, garip bir bağımlılık. Penisim her sertleştiğinde ya da sıkıldığımda kendimi mastürbasyon yapmak zorunda gibi hissediyorum ve her defasında bu son deyip kısır döngüyü sürdüruyorum. Şunu bırakmak istiyorum. En azından daha az mastürbasyon yapmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili yapmak onunla konuştuğun için unutuyorsun yapasın da gelmiyor artık çoğu arkadaşımda aynısı geçerli oldu onun dışında saatlerini geçireceğin hiç boş durmayacağın oyun vb bir şey yapman lazım ki aklına gelmesin.

Yaşınız kaç ? Kız arkadaşı edinmeyi denediniz mi ? Kız arkadaşınız var bazı konulara erişiminizde sorun yok ama yinede bu eylemde bulunuyorsanız destek alabilirsiniz.

Şu lanet şeyi yapmaktan bıktım ama yapmadan da edemiyorum, garip bir bağımlılık. Penisim her sertleştiğinde ya da sıkıldığımda kendimi mastürbasyon yapmak zorunda gibi hissediyorum ve her defasında bu son deyip kısır döngüyü sürdüruyorum. Şunu bırakmak istiyorum. En azından daha az mastürbasyon yapmak istiyorum.
Enerjinizi yönlendirecek şeyler yapın; kendinize katkı sağlayacak spor, araştırma, bir hobi v.b

O zaman hem daha az vaktiniz olur, hem daha az enerjiniz.
Ancak duvar kağıdı veya genel gezdiğiniz sitelerde hoşlandığınız ve/veya sizi tahrik eden görseller varsa o sitelere girmeyi de bırakmanız/azaltmanız çok fark eder.

Kes kökünden diyeceğim linç yiyeceğim.:D bence 1 kadın arkadaş edin. Benim için 1000 kadın arkadaş her zaman favorim. Sen 1 kadın la başla level 1'e bir giriş yap.:D

Geri
Yukarı