Mastürbasyonu Bırakmak

@saphary @Arda_Animations hiç yapmamış olabilir, ben de neredeyse 15 yaşına kadar yapmadım ve böyle konuları da arkadaşlar sağ olsun en ince detayına kadar biliyordum :D . Ergenliğe girmediğim için yapmıyor değildim, ergenliğe 14 yaşında girdim. Daha önce yapmayınca insan nasıl olduğunu bilmediği için yapası gelmiyor, ben de bir gece meraktan :)D) yaptıktan sonra pek bırakamadım. Şu an haftada 1-2 kere yapıyorum üstünden 1 yıl geçti.

Arkadaşları iyi seçmek lazım. Ortaokul 5. sınıfda seçememiştim :D. Mastürbasyon yapmamak konusunda artık gittiği yere kadar "efenim."

Vallahi hocam bırakmak zor gibi. Bende hafta 3 kere falan yapardım geçen pazar namaza başlayınca yapasım gelmiyor biraz da tedirginim günah mı değil mi pek bilgimde yok uzak durmaya çalışıyorum.

14.5 ama neyse. Matematiğinizi sevdim.
Bence sen hatalısın. 11+3 ardından çıkan sonuca -Minecraft PP.
C4B27D50-A926-4EB6-8D7D-F9A01BE8E236.png

Arkadaşları iyi seçmek lazım. Ortaokul 5. sınıfda seçememiştim :D. Mastürbasyon yapmamak konusunda artık gittiği yere kadar "efenim.
Bir şeyi denemezsen canın da istemez. Bu alkolde de böyle sigarada da böyle. Eğer denemezsen başarabilirsin. Konuyu açan arkadaş da inşaallah söylediği kadar iradesini sağlam tutabilir.

Bir şeyi denemezsen canın da istemez. Bu alkolde de böyle sigarada da böyle. Eğer denemezsen başarabilirsin. Konuyu açan arkadaş da inşaallah söylediği kadar iradesini sağlam tutabilir.
Alkol ile masturbasyonu bir tutmanız ilginç.

Geri
Yukarı