Çözüldü Masüstünde seçtiğim yer kayboldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TrCat

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Yok
Arkadaşlar masaüstünde en altta -kopya yazısı görünüyordu (oyun modladığım için dosyayı kopyalamıştım) ama yani olamayacak bir yerde, görev çubuğu ile klasörlerin arasında o yazıyı görüp sol kliğe basılı tutarak seçtim ve kayıp oldu, sizce neden oldu? Bilgisayarıma bir şey mi olmuş? Şimdiden sağ olun. (bu arada ekran kartı sürücülerini güncellemiyorum bir şey olur diye ekran kartım RX 570)

Çözüm
Dostum bu arada friday night funkin modlarken oldu bu olay neyse sanırım silmişim büyük ihtimalle Windows'un tipik bir hatasıdır mesela bende Steam'den oyunu kaldırınca masaüstünde gözüküyor (bazen normal dosyalarda da oluyor) tıklayınca öge bu konumda değil diyor sonra kendiliğinden yok oluyor.

Dostum zaten kopyası diyorsun. Kopyası varsa orjinalide vardır. Orijinalini bir daha kopyalarsın. Çok basit yani kafana takıp dert edinmene gerek yok.
Düzenleme: Ekran kartından anladığım kadarıyla iyi bir sisteme sahipsin. Bence antivirüs olarak Kaspersky yükleyebilirsin. Gerek yok diyorsan Windows Defender de yeterlidir. (tabii sürekli orijinal oyun vs. indiriyorsanız)
Driverlarımı bilerek güncellemiyorum bir keresinde tam güncelleyecektim ama bazı güncelleyen kişilerin olumsuz şeyler yaşadığını duydum o günden beri 20.8.3 sürümünü kullanıyorum.

Alakasız hata verse zaten sistem geri yükleme yaparsın bu kadar kolay hatta şimdiden sistem geri yükleme oluştur sonra ekran kartını güncelle.
Antivirüs indirecekseniz Kaspersky indirin lütfen. Bazı arkadaşların önerdiklerini yaparsanız bir daha konu açmanız gerekir. 😎

Kaspersky indirmiştim bilgisayarda virüs buldu ve bilgisayar hasar gördü tabii SFC scannowda düzelttim zaten o bir virüs değilmiş tek amacı zarar ve RAM kullanımı 360 Total Security bilgisayarınızı yormaz.

Alakasız hata verse zaten sistem geri yükleme yaparsın bu kadar kolay hatta şimdiden sistem geri yükleme oluştur sonra ekran kartını güncelle.

Kaspersky indirmiştim bilgisayarda virüs buldu ve bilgisayar hasar gördü tabii SFC scannowda düzelttim zaten o bir virüs değilmiş tek amacı zarar ve RAM kullanımı 360 Total Security bilgisayarınızı yormaz.

Ben diyeceğimi dedim konu sahibine kalmış. Bana anlatmanıza gerek yok ben biliyorum neyin ne olduğunu.

Dosyaları silmiş olabilir misiniz? Dosya gezgini üzerinden bakabilir misiniz?
Dostum bu arada friday night funkin modlarken oldu bu olay neyse sanırım silmişim büyük ihtimalle Windows'un tipik bir hatasıdır mesela bende steamden oyunu kaldırınca masaüstünde gözüküyor (bazen normal dosyalarda da oluyor) tıklayınca öğe bu konumda değil diyor sonra kendiliğinden yok oluyo.

Dostum bu arada Friday Night Funkin modlar iken oldu bu olay neyse sanırım silmişim büyük ihtimalle Windows'un tipik bir hatasıdır mesela bende Steam'den oyunu kaldırınca masaüstünde gözüküyor (bazen normal dosyalarda da oluyor) tıklayınca öğe bu konumda değil diyor sonra kendiliğinden yok oluyor.
Windows hatası gibi duruyor. Yapılacak bir şey yok.

Dostum bu arada friday night funkin modlarken oldu bu olay neyse sanırım silmişim büyük ihtimalle Windows'un tipik bir hatasıdır mesela bende Steam'den oyunu kaldırınca masaüstünde gözüküyor (bazen normal dosyalarda da oluyor) tıklayınca öge bu konumda değil diyor sonra kendiliğinden yok oluyor.

Dostum zaten kopyası diyorsun. Kopyası varsa orjinalide vardır. Orijinalini bir daha kopyalarsın. Çok basit yani kafana takıp dert edinmene gerek yok.
Düzenleme: Ekran kartından anladığım kadarıyla iyi bir sisteme sahipsin. Bence antivirüs olarak Kaspersky yükleyebilirsin. Gerek yok diyorsan Windows Defender de yeterlidir. (tabii sürekli orijinal oyun vs. indiriyorsanız)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı