Matchmaking cehenneminden çıkıp profesyonel bir yere geçmek

emircanunlts

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Merhabalar, matchmaking cehenneminden çıkıp profesyonel bir yere geçmek istiyorum. CS:GO'da lem rankındayım. Faceit Premium alsam Faceit'te bir farklılık oluşur mu Mm'e göre?

Ek olarak Faceit Premium mu yoksa CS:GO Premium mu?

Faceit Premium. Normal Faceit ücretsiz girseydiniz fark yok derdim, premium alacaksanız aşırı fark olacaktır, kaliteli oyuncular, kaliteli sunucular vs vs.

Faceit normalde düşük ranklarda çok fark görmezsiniz. Rankınız geliştikçe daha iyi kişilere denk gelirsiniz tabi yeteneğinize göre. Faceit Premium'da ise takdir edeceğiniz üzere biraz daha az toxic kitleye denk gelirsiniz lvl düşük olsa bile.

Birlikte gireceğin birileri yoksa eğer Faceit Premium oyunları da senin kanser riskini arttıracaktır. Hiçbir şekilde zevk alamazsın. Emin ol Faceit'in oyuncu kitlesi MM'e göre daha kanser. Çünkü herkes son 20 maçın ortalama adam vurma sayına göre değerlendiriyor. Bu yüzden oyunda maç kazanmaktan çok oyuncular bu saçma istatiği korumak için oyun oynuyorlar. CT tarafında 3 saniye içinde peek atıp ölmek için ant içmişler, terör kısmında da seni baitlerler. Yani kalite diye bir şey yok. Daha önceden Faceit Premium pahalıydı, şimdi görevsiz olan Premium da var, ucuz olduğu için sevgili Ruslar oraya da dadandılar. En son Premium maçımda "leaver" ban yedim. Maça girdim, birisi "hello" dedi. Benim dışımda kimse cevap vermedi diye "merhaba" diyen kişi başladı konuşmaya, saygılı olun, size merhaba diyen kişiye "merhaba" deyin, dedi. Sonra başladı toxic olmaya, ardından kimse info vermedi. İlk yarıyı 12-3 aldık. T tarafında baktım herkes birbirine moly atıyor, ve kendi takım oyuncuların infolarını veriyorlar. Ben bıktım artık bu tarz konuşmalar yapmaktan :D Baktım maç 12-9 oldu, bu zamana kadar hala kendilerine moly atıp info vermeye devam ettiler. Ben de aldım moly kendimi öldürdüm, info verdim. Adamlar hasta ama, beni kicklediler, sonra 4 kere timeout alıp banlanmama sebep oldular, lobiden de beni reportladılar. Tuhaflar. Bir türlü çözemiyorum. Onlar gibi olsan da olmasan da her türlü seni bir şekilde sabote ediyorlar.

Birlikte gireceğin birileri yoksa eğer Faceit Premium oyunları da senin kanser riskini arttıracaktır. Hiçbir şekilde zevk alamazsın. Emin ol Faceit'in oyuncu kitlesi MM'e göre daha kanser. Çünkü herkes son 20 maçın ortalama adam vurma sayına göre değerlendiriyor. Bu yüzden oyunda maç kazanmaktan çok oyuncular bu saçma istatiği korumak için oyun oynuyorlar. CT tarafında 3 saniye içinde peek atıp ölmek için ant içmişler, terör kısmında da seni baitlerler. Yani kalite diye bir şey yok. Daha önceden Faceit Premium pahalıydı, şimdi görevsiz olan Premium da var, ucuz olduğu için sevgili Ruslar oraya da dadandılar. En son Premium maçımda "leaver" ban yedim. Maça girdim, birisi "hello" dedi. Benim dışımda kimse cevap vermedi diye "merhaba" diyen kişi başladı konuşmaya, saygılı olun, size merhaba diyen kişiye "merhaba" deyin, dedi. Sonra başladı toxic olmaya, ardından kimse info vermedi. İlk yarıyı 12-3 aldık. T tarafında baktım herkes birbirine moly atıyor, ve kendi takım oyuncuların infolarını veriyorlar. Ben bıktım artık bu tarz konuşmalar yapmaktan :D Baktım maç 12-9 oldu, bu zamana kadar hala kendilerine moly atıp info vermeye devam ettiler. Ben de aldım moly kendimi öldürdüm, info verdim. Adamlar hasta ama, beni kicklediler, sonra 4 kere timeout alıp banlanmama sebep oldular, lobiden de beni reportladılar. Tuhaflar. Bir türlü çözemiyorum. Onlar gibi olsan da olmasan da her türlü seni bir şekilde sabote ediyorlar.

Satın alma isteğim bir anda sönüverdi siz bunu söyleyince xD

Satın alma isteğim bir anda sönüverdi siz bunu söyleyince xD

Kardeşim emin ol tecrübem çok. Birlikte gireceğin kişiler varsa çekinmeden satın al, görevler kolay olur, kazançlı ve oyundan da keyif alırsın. Ama dediğim gibi, solo oynayacaksan bulaşma Premium. Bu oyuncuları gerçekten anlamıyorum. Benim levelim genelde 9-10 arası değişiyor. Bunlar söz de yüksek level oyuncular. Ben bunlara sürekli yaptıkları saçmalıkları söylememe gerek yok. Oyun bilgisi varsa, en azından bu kadarını anlayacak durumdadır. Ama buna rağmen idiot gibi "dont peek" deme gereksinimi duyuyorum :) Kafası basan kişi aynı saçmalığı defalarca yapmaz. Karşı takım eco olduğu zaman neden bodozlama koşma gereksinimi duyarsın ki ? Böyle oynadığı zaman, karşı takım daha bir safe oyun kurmaya başlıyor. Çünkü bakıyor bu idiotlar şuursuzca push atıyor, bu yüzden bekleme ve kontrollu oyun kurma gereksinimi duyuyor. İşin salakça tarafı ne biliyor musun ? Bunlara 10 defa "pls dont peek" dediğin halde yapıyor, ve sen sonra onun gibi yaptığın zaman sana dönüp "fu... trolling nice peek" diyor. Ya da kendisi ölü olduğu zaman, sen oynadığın zaman akıllı kişi seni yönlendirecek şekilde mikrafon basıp konuşuyor. Felan filan yani :)

Yeni konular

Geri
Yukarı