Mate 10 Lite nasıldır?

Kanserojen kelimesinin tam karşılığı Kirin 659... Kirin 659, 710, 810, 970, 980 kullandım ve gerçekten Kirin'ler öyle bir anda gelişmiş... 659 vesaire çok berbat.

Mate 10 Lite iyi güzel ama bence daha iyi işlemcili bir cihaza geçmeye bakın.

Kanserojen kelimesinin tam karşılığı kirin 659.. Kirin 659, 710, 810, 970, 980 kullandım ve gerçekten Kirin'ler öyle bir anda gelişmiş... 659 vesaire çok berbat.

Mate 10 Lite iyi güzel ama bence daha iyi işlemcili bir cihaza geçmeye bakın.

Şu anlık rahat kullanıyorum memnunum 2 sene rahat kullanırım ki FHD+ yerine HD+'a geçtim ve şu an telefon performans olarak 100'de.

Son düzenleme:
Bende de var. O da abimden kalma kırık dökük. İkiz Pick me kız kardeşlerime sınıfta kalmalarına rağmen İphone 14 pro alan babam sınıf 1.'si olan bana bunu çok görüyor. Yani aslında fena değil, hayalet ekran sorunu ve ekran çatlakları var ama gündelik işlerimi ve minik oyunları rahatlıkla halledebiliyor. Kısacası buna şükür memmunum günü kurtarıyor.

Bende de var. O da abimden kalma kırık dökük. İkiz pick me kız kardeşlerime sınıfta kalmalarına rağmen iPhone 14 Pro alan babam sınıf 1.'si olan bana bunu çok görüyor. Yani aslında fena değil, hayalet ekran sorunu ve ekran çatlakları var ama gündelik işlerimi ve minik oyunları rahatlıkla halledebiliyor. Kısacası buna şükür memmunum günü kurtarıyor.

Kız kardeşlerine yapılan sana yapılsaydı hey gidi bir de Android 9 versler Huawei baskı yapacaksın zorla Android 9 getitircen 😂

Kız kardeşlerine yapılan sana yapılsaydı hey gidi bir de Android 9 versler Huawei baskı yapacaksın zorla Android 9 getitircen 😂
Bir yandan üzücü. O kardeş demeyi utandığım iki s*rtükten nefret ediyorum. He bide şunu anlatayım geçen onları sevgilileriyle sigara içerken gördüm. Reflekssen elimdeki emektarı fırlattım. O çocukların kafası yarıldı telefon sapasağlam. Ulan Huawei aslında dayanıklı telefon yapıyorsun 😂

Bir yandan üzücü. O kardeş demeyi utandığım iki s*rtükten nefret ediyorum. He bir de şunu anlatayım geçen onları sevgilileriyle sigara içerken gördüm. Reflekssen elimdeki emektarı fırlattım. O çocukların kafası yarıldı telefon sapasağlam. Ulan Huawei aslında dayanıklı telefon yapıyorsun 😂

Adamlara mail attım güncelleme verin diye 😂 Türkiye'deki maillerine.

Yeni konular

Geri
Yukarı