Matebook D1 bilgisayarı yere düşürmek zarar verir mi?

Aequitas233

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 1 Hafta önce Huawei Matebook D15 çantamın içinde merdivene düştü ve bilgisayar alalı 1 ay olmadı yeni olduğu için canım yandı. Hemen açtım bir şey olmadı, sadece ekran kenarında hafif zarar gördü belli olmuyor bile. İşte düşürdüm bir şey olur mu veya da sistem içindekilere bir şey olur mu? Performans düşer mi? Çok üzüldüm.

Testlerde bir fark göremiyorsanız sorun yok demektir hocam.

Sistemi yüke sok, herhangi bir performans düşüşü var mı kontrol et. İçindeki parçalara zarar geldimi anlaşılmaz pek, içini açıp bakmak gerek fakat kasası kaliteli oluyor o cihazların, dış tarafında bir sorun yoksa sıkıntı yoktur.

Testlerde bir fark göremiyorsanız sorun yok demektir hocam.
testler de derken anlamadım

Sistemi yüke sok, herhangi bir performans düşüşü var mı kontrol et. İçindeki parçalara zarar geldimi anlaşılmaz pek, içini açıp bakmak gerek fakat kasası kaliteli oluyor o cihazların, dış tarafında bir sorun yoksa sıkıntı yoktur.
dış tarafında çok ufak bi ezik var ama aşırı ufak performans sorun yok

Testler de derken anlamadım.

Dış tarafında çok ufak bir ezik var ama aşırı ufak performans sorun yok.

Sistemi yük altına sokacak benchmark testlerinde oyunlarda render işleminde vs.

Arkadaşlar son sorum ben normalde bilgisayarı ders fln nyaparken kullanıyorum ama bu ara cs go fall guys apex legends ve dün indirdim fortnite oynadım.Bu ağır oyunlar bilgisayara zarar verir mi veya fanlar çalıştığı için ısındığı için bilgisayar parçalarına veya kendisine zarar verir mi?

Sistemi yük altına sokacak benchmark testlerinde oyunlarda render işleminde vs.
yok düşüş

Arkadaşlar son sorum ben normalde bilgisayarı ders falan nyaparken kullanıyorum ama bu ara CS:GO Fall Guys Apex Legends ve dün indirdim Fortnite oynadım. Bu ağır oyunlar bilgisayara zarar verir mi veya fanlar çalıştığı için ısındığı için bilgisayar parçalarına veya kendisine zarar verir mi?

Yok düşüş.

Zarar vermez hocam. Oyun neden zarar versin?

Arkadaşlar son sorum ben normalde bilgisayarı ders fln nyaparken kullanıyorum ama bu ara cs go fall guys apex legends ve dün indirdim fortnite oynadım.Bu ağır oyunlar bilgisayara zarar verir mi veya fanlar çalıştığı için ısındığı için bilgisayar parçalarına veya kendisine zarar verir mi?

yok düşüş
şiimdi oynarken ısınacak ya acaba ekran kartı donma yanma olur mu pc yanma patlama gibi vb şeyler olur mu

Zarar vermez hocam. Oyun neden zarar versin?
yok şimdi macbook tarzı ya oyun bilgisayarı değil ya o yüzden dedim ısınırda ekran kartı yanar patlar donar o yüzden dedim

Geri
Yukarı