Matebook D15 alınır mı?

Kayra Sarı

Centipat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar öğrenci olduğum için bir hafif, çantaya attığında istediğin yere götürebileceğin laptop arıyordum.
Huawei'nin yeni Laptop'u çok hoş geldi. Canlı olarak kendim de baktım aşırı hafif, ince ve şık dizaynlı bir Ultrabook.
R5 3500U CPU.
Vega 8 igpu.
8 GB RAM.
240 GB M.2 SSD. (Crystaldm sonuçları 3700-2300 verdi. Bence gayet iyi.)
RAM'in 8 GB olması boşta 8 GB var demek değil. İgpu 1.5 GB kadar kullansa, Windows 10 64 Bit 2.5 kullansa geriye 4 GB kalır. En azından bi' 4 GB daha ekleyebilir miyim, garantiden çıkar mı?
Ekran kartı olmadığı için de çok ikilemde kaldım, almak ve almamak dışında.
4K fiyat şu an makul benim bütçem için.
Sizce günlük işler, Office programları, ödev, az biraz CS :) (medium ayarlar yeter bana fazlasında gözüm yok.)
Performansı yeter mi sizce ya da fiyatına göre iyi mi?

Hocam teknik özelliklerine kaç tane kaynaktan baktım kaç RAM slotu var bi' öğrenemedim. Eğer 2 tane varsa +4 eklesem garantiden çıkar mı?

2 tane var diye biliyorum. Artıdan RAM takarsan garantiden çıkıyor mu onu bilmiyorum.

Hocam teknik özelliklerine kaç tane kaynaktan baktım kaç ram slotu var bi' öğrenemedim. Eğer 2 tane varsa +4 eklesem garantiden çıkar mı?
Videolardan gördüğüm kadarıyla içindeki 8GB RAM anakarta gömülü ve ek bir RAM slotu olmadığından yükseltme imkanın yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı