Matebook D15 alınır mı?

Bence çok şık bi laptop. İhtiyaçlarını karşılıyorsa bu paraya alınabilir. Ancak uzun vadeli deneyimi nasıl olur hiçbir fikrimiz yok. Ben çok fazla review izledim ve fiyatına kıyasla olumlu düşüncelerim oldu.

Herhangi bir Ram veya ssd yükseltmesi yapamıyorsunuz. SSD boşluğu var makinede ama bağlantı için aparat yok. Ram yükseltmeniz zaten imkansız. SSD takarım dersenizde, garanti devre dışı kalıyor diye biliyorum. Makineyi şuan aldım, kargodan gelmesini bekliyorum 😊

Herhangi bir Ram veya ssd yükseltmesi yapamıyorsunuz. SSD boşluğu var makinede ama bağlantı için aparat yok. Ram yükseltmeniz zaten imkansız. SSD takarım dersenizde, garanti devre dışı kalıyor diye biliyorum. Makineyi şuan aldım, kargodan gelmesini bekliyorum 😊
Hocam mümkünse bi' kendi kendinize uzun kullanım testi yapıp paylaşır mısınız? Çok sevinirim :) Eğer oyun oynayacaksanız (CS) falan ort. kaç fps yazar mısınız?
Hocam mümkünse bi' kendi kendinize uzun kullanım testi yapıp paylaşır mısınız? Çok sevinirim :) Eğer oyun oynayacaksanız (CS) falan ort. kaç fps yazar mısınız?
Ya da boşta kaç gb ram var, sistemde donma, kasma oluyor mu? Cevaplarsanız son derece sevinirim :)

Yeni nesil Ryzen serisi ile işler biraz değişti. 4500U 4700U performanslarına bakın derim. Yine de tercih sizin güle güle kullanın.

Geri
Yukarı