Matebook D16 2022 alınır mı?

Oyun oynayacaksınız ultrabook almanızı önermem. Gaming laptop almanız daha iyi olur soğutma açısından.

Bunlara bakabilirsiniz;

Oyun oynayacaksınız Ultrabook almanızı önermem. Gaming laptop almanız daha iyi olur soğutma açısından.

Bunlara bakabilirsiniz;

Oyun laptopları kafamı çok karıştırıyor sürekli şarja takılı kullanmak istemiyorum çok fazla rekabetçi veya yüksek grafikli oyunları oynayan birisi değilim.

i5-12450H işlemcili Matebook D16 alınır. Ancak dahili ekran kartı performansı, AMD Vega 7 serisinden daha kötü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

i5-12450H işlemcili Matebook D16 alınır. Ancak dahili ekran kartı performansı, AMD Vega 7 serisinden daha kötü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki AutoCAD tarzı uygulamaları kaldırabilir mi? kasmada sorunsuz bir şekilde

Evet bu laptopta bayağı iyi listeye almıştım aslında ama 8 GB RAM takviyesi bir de FreeDOS olması bana 3-3.5 k civarı bir masraf çıkaracaktır

FreeDOS kısmı ne alaka? 1K yı bir Key'e vermeyi düşünmüyorsunuz değil mi? İnternette 50TL'ye orijinal keyler var.

Geri
Yukarı