Matematiği hiç olmayan biri için YKS çalışma şekli önerisi

nrlh25

Hectopat
Arkadaşlar matemtigim cok zayif YKS'de 1 soru bile cozemedim. O derece. Bana nereden başlamam gerektigi ile ilgili tavsiye verebilir misiniz? Ön lisans KPSS gireceğim. 70 puanla istedigim yer geliyor. Bu konuda bana tavsiye verebilecek arkadaşlar var mı?

Hocam öncelikle gidip tonguç ilk 12 konu kitabını alıp bitiriyorsun. Sonra orijinal daha sonra 3D cözüyorsun. 1 tanede geometri kitabı bitir.

Antrenmanlarla Matematik'e hiç bulaşmayın. Gereksiz vakit kaybı, onun yerine Karekök Sıfır falan deneyebilirsiniz. Ek olarak Rehber Matematik ve Mert Hoca kanallarından konu videolarını izleyebilirsiniz, onların da videolarına ait konu kitapları var. Konu videosunu izledikten sonra o kitaptan soruları çözerek pekiştirebilirsiniz konuyu.

Bu 2 kanalın kamp videoları oluyor genelde, o kamplara da katılarak verim alabilirsiniz.

Hocam onu çözmüştüm kolay gelmisti basta sonra kare kök sıfıra geçmiştim bayağı zorlamıştı beni geri bırakmıştım aktif matematik nasıl peki.

Antrenmanlar kolay, karekök sıfır zor geldiyse aktif veya matematiğin ilacı alabilirsiniz. Rehber matematik gibi kanallar çoluk çocuk içindir benim nezdimde. Videodan ilerleyecekseniz ilyas güneş veya Eyüp b izleyin. Eyüp B'nin 3D TYT VDD kitabını alıp oradan ilerlerseniz sizi çok ileriye taşıyacağının garantisini verebilirim. Onu videolar ile bitirdikten sonra kolay seviyeye hiç girmeden Bilgi Sarmal onun da ardından orijinal veya acil çözmenizi tavsiye ederim.

Antrenmanlar kolay, karekök sıfır zor geldiyse aktif veya matematiğin ilacı alabilirsiniz. Rehber matematik gibi kanallar çoluk çocuk içindir benim nezdimde. Videodan ilerleyecekseniz ilyas güneş veya Eyüp b izleyin. Eyüp B'nin 3D TYT VDD kitabını alıp oradan ilerlerseniz sizi çok ileriye taşıyacağının garantisini verebilirim. Onu videolar ile bitirdikten sonra kolay seviyeye hiç girmeden Bilgi Sarmal onun da ardından orijinal veya acil çözmenizi tavsiye ederim.
çok teşekkur ederim hocam tavsiyen için aktif matematiği çevremde tavsiye eden var

Geri
Yukarı