Matematiği zayıf olan biri matematik bölümü okuyabilir mi?

esercim

Hectopat
YKS'de 15 matematik yapabildim, düz matematik bölümü geliyor ama çekiniyorum.
Ağır gelir mi? İlk dersten alamadığımız konular ağır olarak işlenir mi?

YKS'de 15 matematik yapabildim, düz matematik bölümü geliyor ama çekiniyorum.
Ağır gelir mi? İlk dersten alamadığımız konular ağır olarak işlenir mi?
Matematiği sevip üstüne gitseniz 15 netin üstüne çıkarsınız , şahsen sevmiyorsunuz gibi duruyor.
İnsan sevmediği ve lisede başarız olduğu bir bölümü 4 sene daha okumak ister mi bilemedim.

Temel matematiğin yoksa hiç yazma. İlk senede yorulur, sıkılırsın.

Yorulup sıkılmam mesele değil. Çok çalışmayı düşünüyorum. Zaten sıralamayı da son sene inat ederek yaptım. Zorlanmam mesele değil yapamayacak kadar zor olması sıkıntı.

Hocam matematik yapamamanıza rağmen seviyorsanız okuyun o bölüm hayatınız olacak.

Sayısalı seviyorum. Bilgisayar hayatımın vazgeçilmezi. İmzamda da yazdığı gibi yazılım vazgeçilmezim. Bu yüzden gitmek istiyorum ama uğraşıpta yapamamak çok düşündürücü.

Matematiği sevip üstüne gitseniz 15 netin üstüne çıkarsınız, şahsen sevmiyorsunuz gibi duruyor.
İnsan sevmediği ve lisede başarız olduğu bir bölümü 4 sene daha okumak ister mi bilemedim.

Depremden dolayı son 5 ay Full yattım. Tam 7 ayda TYT 59 net yaptım.

Yorulup sıkılmam mesele değil. Çok çalışmayı düşünüyorum. Zaten sıralamayı da son sene inat ederek yaptım. Zorlanmam mesele değil yapamayacak kadar zor olması sıkıntı.

Sayısalı seviyorum. Bilgisayar hayatımın vazgeçilmezi. İmzamda da yazdığı gibi yazılım vazgeçilmezim. Bu yüzden gitmek istiyorum ama uğraşıpta yapamamak çok düşündürücü.

Depremden dolayı son 5 ay Full yattım. Tam 7 ayda TYT 59 net yaptım.
Uğraşıp yapamamanın söz konusu olacağını düşünmüyorum. Ama matematik netinin düşüklüğünü temel eksikliği olarak yorumluyorum. Bu kadar temelinin düşükken matematik bölümü zor olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı