Matematiğim çok kötü

Desperado14

Picopat
Arkadaşlar son zamanlarda matematik sınavına hazırlanmak için 1-2 hafta önceden test çözeyim dedim fakat 16 sorudan 4 doğrum vardı. Önceden de kötüydü ama dersler zorlaştığından daha da kötü oldu. Test çözüyorum yapamıyorum video izliyorum YouTube'dan yine yapamıyorum. Ve ücretsiz ders anlatım olan ve etkinlikler olan site önerebilir misiniz? Ayrıca matematiğim için ne yapmam gerek? Gittikçe moralim bozuluyor.

Bir sürü öğretmen var bunu ücretsiz anlatan kendine uygun olanı kendin bulmalısın, ayrıca temelden başlaman lazım.

Arkadaşlar son zamanlarda matematik sınavına hazırlanmak için 1-2 hafta önceden test çözeyim dedim fakat 16 sorudan 4 doğrum vardı. Önceden de kötüydü ama dersler zorlaştığından daha da kötü oldu. Test çözüyorum yapamıyorum video izliyorum YouTube'dan yine yapamıyorum. Ve ücretsiz ders anlatım olan ve etkinlikler olan site önerebilir misiniz? Ayrıca matematiğim için ne yapmam gerek? Gittikçe moralim bozuluyor.

Hocalara Geldik diye bir kanal vardı, 9.sınıfta fizik ve matematik için kullanıyordum göz atabilirsin.

Kendine en uygun olan en çok verim aldığın çalışma tekniğini bulman lazım, sonra programlı çalış, konu anlatımını tamamen anladıktan sonra aklında hiç soru işareti kalmayınca test çöz, farklı kaynak kullanman önemli, maddi durumum kötü dersen internette tonla var. Kapasitene göre mola vere vere yine kapasitene göre sürecek şekilde çalış örn 4 saat vs.

Hocalara Geldik diye bir kanal vardı, 9.sınıfta fizik ve matematik için kullanıyordum göz atabilirsin.

Hocalara geldiniz boş geldiniz. Gerçekten bomboş bir kanal. İzlemek zaman kaybı. Sadece sınavdan 1 gün önce 10 20 puan daha fazla almana falan sebep olabilir. Matematik için rehber matematik, mert hoca; fizik için fizikle barış varken ne tonguçun ne Hocalara Geldik'in yüzüne bakılmaz.

Matematiği geliştirmek için çalışmak önemlidir. Matematik diğer derslerin aksine ezber ile halledilmesi zor bir derstir ve düzgün bir teknik geliştirmen lazım.

Ama diğer derslerin güzelse ve sadece matematiğin kötüyse o kadar üzülecek bir durum yok. Ben matematikten 10 alıyordum çünkü ortaokuldan sonra matematiğe yetişememeye başlamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı