Matematik 49 günde TYT matematik bütün ders notları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçen yaz 9.sınıf iken özellikle mutlak değer, üslü-köklü sayılar, oran-orantı ve problemler kısmını tekrar tekrar dinleyerek oturtmuştum. Bu seri sayesinde hâlâ unutmadan bu konulardan soruları çözebiliyorum tabii problemler öyle hemen bitecek bir konu değil. Teşekkürler be Mehmet Hocam :D. Verim alır mıyım, izlemeye değer mi diye düşünen arkadaşlar kesinlikle değer, üstüne giderseniz de verim alırsınız.

Merhaba Sosyal. Rehber matematiğin 49 günde TYT matematik serisindeki bütün ders notlarını tek bir PDF'te birleştirilmiş halini sizinle paylaşıyorum. Seriye yeni başlayacaklar için gayet güzel bir fırsat. 245 sayfalık ders notu arkadaşlar. Buyurunuz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum. Bu dokümanı kendim hazırlamadım, ama daha çok kişiye ulaşması için paylaşma gereği duydum. Ama diğer serilerin dokümanlarını kendim birleştirebilirim. Vaktim olunca buna vakit ayıracağım arkadaşlar. Hepinize iyi çalışmalar, iyi sosyaller.

Güvenip hepsini çıkarttırdım sorularla videodaki soruların alakası yok boşuna çıkarttırmış oldum.

Geçen yaz 9.sınıf iken özellikle mutlak değer, üslü-köklü sayılar, oran-orantı ve problemler kısmını tekrar tekrar dinleyerek oturtmuştum. Bu seri sayesinde hâlâ unutmadan bu konulardan soruları çözebiliyorum tabii problemler öyle hemen bitecek bir konu değil. Teşekkürler be Mehmet Hocam :D. Verim alır mıyım, izlemeye değer mi diye düşünen arkadaşlar kesinlikle değer, üstüne giderseniz de verim alırsınız.

Bu kampın yenisi ve kitabı çıktı sizce nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı