Matematik bilmeden yazılımcı olunur mu?

Ortaokulda kalma yok, bu son senen zaten kimse bırakamaz seni. Derslerini acilen geliştirmen gerekiyor, hem matematik hem Türkçe için.

Ama abi bırakacağım diyor hatta 1.donem müdür yardımcısı dedi elimde 18 tane boş öğrenci var notları düşük hiçbir yer tutturamamis dedi bize sinifta.

Bu arada sorumu cevaplayan herkese teşekkür ediyorum şimdi tekrardan soruyorum matematik bilmeden yazılımcı olabilirmiyim sadece evet yada hayır deyin

Son düzenleme:
İşe yararmi sence abi kitabı alamam annem ile babama desem bile almazlar çünkü kitabı cozmiceklerimi biliyorlar internetten sıfırdan başlangıç soruları çözsem olur mu abi.

Rehber matematik diye bir YouTube kanalı var. Matematiğe ilk adım videoları var, o seriyi izlemekle başlayabilirsin.

Sonra 7 ve 8. sınıftaki eksik konularına sıfırdan bir daha çalışırsın YouTube ders videosu dolu.

Ama abi bırakacağım diyor hatta 1.donem müdür yardımcısı dedi elimde 18 tane boş öğrenci var notları düşük hiçbir yer tutturamamis dedi bize sinifta.

Bu arada sorumu cevaplayan herkese teşekkür ediyorum şimdi tekrardan soruyorum matematik bilmeden yazılımcı olabilirmiyim sadece evet yada hayır deyin
Hayır.

Evet olabilrsin. Front-end ile uğraş. Her şey çok daha sözel.

Geri
Yukarı