LGS'ye 28 gün kala Türkçe düzeltilir mi?

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
LGS'ye 28 gün kaldı ve Türkçede çok kötüyüm. Maksimum 2-3 doğru yapabiliyorum onun harici tüm derslerimi tam yaparım genelde. Bu Türkçeyi hızlıca düzeltmenin bir yolu var mı?

LGS'ye 28 gün kaldı ve Türkçede çok kötüyüm. Maksimum 2-3 doğru yapabiliyorum onun harici tüm derslerimi tam yaparım genelde. Bu Türkçeyi hızlıca düzeltmenin bir yolu var mı?

Hocam beni lütfen yanlış anlamayın. Türkçe harici tam yapıyorsunuzda Türkçede nasıl 3 doğrunuz oluyor? Sallasanız 5 doğru çıkar zaten.

Soruları dikkatli okumanız önemli.
Bilgi konularında ezber yapın ve mantık sorularını iyice düşünerek çözün.

Hocamın bir sözü vardı: " paragraf, paragraf ve paragraf... " hocam paragraf ve bol bol konu tekrar içerikli video izleyin, yorulduğunuzda kitap okuyun, stres yapmayın.

Hocam beni lütfen yanlış anlamayın. Türkçe harici tam yapıyorsunuzda Türkçede nasıl 3 doğrunuz oluyor? Sallasanız 5 doğru çıkar zaten.

Türkçe hocamdan nefret ediyorum. Türkçe dersini hiç dinlemedim tamamen yattım geri kalan derslerde ise düzenli olarak çalışıyorum.

Kanka benim 13 14 arasiydi son 1 haftadır çalışıyorum neredeyse fulleyeceğim ama nasip olmuyor 18'de kalıyor. Genelde paragraf soruyorlar normalde günde 25 soru paragraf çözün derdim ama eksiginiz var 60 en az çözmenizi tavsiye ediyorum. Ankara yayıncılık paragraf alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı