Matematik sınavına son saatlerimde nasıl çalışabilirim?

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)
Tonguç falan izleyerek halletmeye çalışıyorum fakat sıkılmaya başladım artık. Hoca soruyu çözmeden videoyu durdurup çözmeye çalışıyorum. Başka ne yapabilirim?

Bu saatten sonra yapacak pek bir şey yok maalesef başka videolara bakabilirsiniz ama. Tonguçtan sıkıldıysanız Yazılıya hazır mısınız diye bir tane YouTube kanalı var oradan bakabilirsiniz.

Tonguç pek bir şey katmaz sana. Rehber Matematik tekrar dersleri oluyor. Onlara bir göz at. Hocadan önce soruyu çöz her zamanki gibi. Ek olarak konuyu anladıktan sonra soru bankasını açıp soruları çözdün mü hazırsın.

Bence soruyu anlamaya çalışın ne kadar fazla çözdüğün değil ne kadar iyi anladığın soru yararına olur.

Bende son gün matematiğe çalışıcam 9.sınıfım. Liseye gidiyorsan rehber matematik adlı YouTube kanalı var oradan izleyebilirsin ben oradan çalışıyorum 3 saatlik videom kaldı sadece sonra biraz test tamamdır bu iş.

Hala tonguç dinleyip rehber matematik ve benim hocam kanallarını keşfedemeyenleri görmek üzücü.

Yok hocam rehber matematiği dinliyorum büyük nimet ama kümeler konusunu yetiştirebilir miyim acaba kümelerde zorlanıyorum çünkü bir de denklem ve eşitsizlikler.

Yeni konular

Geri
Yukarı