Matematik temel kavramlar konuları kaç günde biter?

keitel

Femtopat
Daha fazla  
Temel kavramlar,
Basamak kavramı,
Bölme bölünebilme,
Asal say,
EBOB EKOK,
Birinci dereceden denklemler,
Rasyonel sayılar,
Çarpanlara ayırma,
Üslü sayılar,
Köklü sayılar,
Basit eşitsizlik,
Mutlak değer,
Oran orantı.

Temelim yok. Mert hocanın matematiğe ilk adım kitabını alıp temel atacağım 15 20 günde. Sonra da bu konulara ikişer gün verip hızlıca problemlere gelmek istiyorum. Acaba hedefim gerçekçi mi yorumlar mısınız? Yoksa uygun bir plan öneriniz varsa paylaşır mısınız? Ayrıca bu konulara ikişer gün verip halledilir mi? Değerlendirmelerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Eğer günlük en az 5 saat gibi bir süre çalışırsanız şahsen ben hedefinize ulaşacağınızı düşünüyorum.

(Temelim 0 diyen çok kişi benden iyiydi) Önce antremanlar ile matematik bitirdim sonra Karekök 0 bitirdim sonra Bilgi Sarmal TYT bitirdim basamak basamak ilerledim ve 2-3 doğru yaptığım TYT netlerini 3 ay gibi bir sürede 20'lere çıkardım. Lakin gecemi gündüzüme kattım. Bu süre zarfında videolarını izledim, konuları okudum ilgili işlem hakkında yazılan araştırmalar falan okudum birikimli gittim yani.

Yanında ek olarak soru çözecek misiniz? Yani hocanın haricinde bir kaynak olarak.
Evet kitaplarım var, 3 adet kolay 2 orta 1 adet zor var.
(Temelim 0 diyen çok kişi benden iyiydi) Önce antremanlar ile matematik bitirdim sonra Karekök 0 bitirdim sonra Bilgi Sarmal TYT bitirdim basamak basamak ilerledim ve 2-3 doğru yaptığım TYT netlerini 3 ay gibi bir sürede 20'lere çıkardım. Lakin gecemi gündüzüme kattım. Bu süre zarfında videolarını izledim, konuları okudum ilgili işlem hakkında yazılan araştırmalar falan okudum birikimli gittim yani.
Kitapla gidince sıkılıyorum hocayla gitmek sarıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temel kavramlar,
Basamak kavramı,
Bölme bölünebilme,
Asal say,
EBOB EKOK,
Rasyonel sayılar,
Çarpanlara ayırma,
Üslü sayılar,
Köklü sayılar,
Basit eşitsizlik,
Mutlak değer,
Oran orantı.

Temelim yok. Mert hocanın matematiğe ilk adım kitabını alıp temel atacağım 15 20 günde. Sonra da bu konulara ikişer gün verip hızlıca problemlere gelmek istiyorum. Acaba hedefim gerçekçi mi yorumlar mısınız? Yoksa uygun bir plan öneriniz varsa paylaşır mısınız? Ayrıca bu konulara ikişer gün verip halledilir mi? Değerlendirmelerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

2-3 haftada biter. Hocam ben de 9'a geçtim haydarpaşa okuyorum 1-2 haftaya o üniteye geçeceğiz. 3-4 kitap aldım şu an matematikten. Temel atmayınca çok kötü oluyor.

Evet kitaplarım var, 3 adet kolay 2 orta 1 adet zor var.

Kitapla gidince sıkılıyorum hocayla gitmek sarıyor.
Az da olsa biraz temeliniz var ise çok daha hızlı 20 günde bile bitebilir bir kamp, ben de aynı kampı düşünüyorum.
Bu arada hangisiydi? Yanlış bilgi vermeyelim. Alttaki TYT'ye ilk adım sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Az da olsa biraz temeliniz var ise çok daha hızlı 20 günde bile bitebilir bir kamp, ben de aynı kampı düşünüyorum.
Bu arada hangisiydi? Yanlış bilgi vermeyelim. Alttaki TYT'ye ilk adım sanırım.

Evet, bunun kitabını aldım 15 güne yaydım sonra da bu diğer konulara iki iki günler verip bitirmeyi düşünüyorum. Sizce iki günden fazla zaman alacak konu var mı bunlardan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Temel kavramlar,
Basamak kavramı,
Bölme bölünebilme,
Asal say,
EBOB EKOK,
Rasyonel sayılar,
Çarpanlara ayırma,
Üslü sayılar,
Köklü sayılar,
Basit eşitsizlik,
Mutlak değer,
Oran orantı.

Diğer dersleri nasıl yapacaksın?

Yeni konular

Geri
Yukarı