res24

Femtopat
Daha fazla  
Çarpım tablosunu ve bölmeyi sürekli unutuyorum. Diğer yıllarda ne işlediysek anlamadım anlamaya çalışsamda matematik nasıl anlanır onu da bilmiyorum ki. Hayatım boyunca matematik öğretmenlerim beni sevmedi başarısız olduğum için durumu düzeltmeye bile çalışmadılar ben de nefret ettim. :) Fizik dersimi de yapamıyorum, şimdi 10. sınıf oldum İmam hatibe gidiyorum ne yapmalıyım? Ne olur Allah için yalvarırım bir şey soyleyin ya ben de matematik anlamak yapmak istiyorum. Hocalar hep bana anlamıyorum diye bir şey yok dedi ama nasıl anlarım onu demediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çarpım tablosunu ve bölmeyi sürekli unutuyorum. Diğer yıllarda ne işlediysek anlamadım anlamaya çalışsamda matematik nasıl anlanır onu da bilmiyorum ki. Hayatım boyunca matematik öğretmenlerim beni sevmedi başarısız olduğum için durumu düzeltmeye bile çalışmadılar ben de nefret ettim. :) fizik dersimi de yapamıyorum, şimdi 10. sınıf oldum imam hatibe gidiyorum ne yapmalıyım? Ne olur Allah için yalvarırım bir şey soyleyin ya ben de matematik anlamak yapmak istiyorum. Hocalar hep bana anlamıyorum diye bir şey yok dedi ama nasıl anlarım onu demediler.

Matematik için konuyu iyi bilerek çok soru çözmen ve bütün soru tarzlarını öğrenmen gerek. Eğer böyle olmaz diyorsan yapacak bir şey yok. Soru tarzlarını görmeden soru çözebilenler zaten yüksek bir matematik zekasına sahip. Kaldı ki maalesef bizim ülkemizde herkesin matematik zekası yüksek olmalı MEB'e göre.

Matematik için konuyu iyi bilerek çok soru çözmen ve bütün soru tarzlarını öğrenmen gerek. Eğer böyle olmaz diyorsan yapacak bir şey yok. Soru tarzlarını görmeden soru çözebilenler zaten yüksek bir matematik zekasına sahip. Kaldı ki maalesef bizim ülkemizde herkesin matematik zekası yüksek olmalı MEB'e göre.
Evet..

Yeni konular

Geri
Yukarı