Matematiksiz eşit ağırlık 200k yapılır mı?

michisurube

Femtopat
Eşit ağırlıktan gireceğim. Sözeli hallettim Mart'ta bitiyor. Son 2 ay deneme ama kasım'dan beri matematik çalışıyorum yok yani net artmıyor. O kadar çözüyorum yanlışlarıma bakıyorum ediyorum olmuyor. Ya ben korkuyorum ya da sayısal zeka sıfır. Ben de sözele abandım bu yüzden. Yapılır mı? Hedefim yüksek değil gördüğünüz gibi. Matematik TYT-AYT 10 net yeter de artar bile.

Eşit ağırlıktan gireceğim. Sözeli hallettim Mart'ta bitiyor. Son 2 ay deneme ama kasım'dan beri matematik çalışıyorum yok yani net artmıyor. O kadar çözüyorum yanlışlarıma bakıyorum ediyorum olmuyor. Ya ben korkuyorum ya da sayısal zeka sıfır. Ben de sözele abandım bu yüzden. Yapılır mı? Hedefim yüksek değil gördüğünüz gibi. Matematik TYT-AYT 10 net yeter de artar bile.

Matematık yapamazsan neden EA ogrencısısın kı? Okuyacagın Bolumde matematık ısterse sadece sozel derslerı ver o zaman, mantıga bak. Gıdıp matematık calısacaksın zaten, TYT'de bir şey yok. Muzık dınlerken keyfı bıle 15 net yapıyorum okumadan.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette bir sürü net ve sıralama hesaplama sitesi var ortalama netlerinizi girerek kafanızda belirli bir sıralama oturtabilirsiniz.

OGM Materyal

AYT'den net yapacaksan matematik çalışman lazım çünkü bilgi gerekiyor. Yapamıyorum triplerine girme sayısal zeka, sözel zeka diye bir şey yok insanları kalıplara sokmaya çalışan salakça tabirler örneğin bir insan hem Tarihe hemde matematiğe ilgili olamaz mı? Matematiği seven ve sevmeyen vardır, zeka geriliği olmayan herkes yeteri kadar ve doğru çalışarak yapabilir.

Son düzenleme:
aynı durumu ben de yaşadım, sözelden bir bölüm seçmeyi dene. iyi araştır. edebiyatı animonik ile halledebilirsin ben öyle yaptım (sponsor almadım öneri sadece) felsefe grubu ve ayt tarihi de çalışsan halledersin. ayt tarih için ramazan yetgin öneririm her gün 2 video izlesen bitirirsin 1 buçuk ayda. ayt coğ için de coğrafyanın kodları izle. sözelde ilk 14 bine girdim ben, hem de doğru dürüst tyt mat bile yapamadan. kendine inanman yeterli.

Matematık yapamazsan neden EA ogrencısısın kı? Okuyacagın Bolumde matematık ısterse sadece sozel derslerı ver o zaman, mantıga bak. Gıdıp matematık calısacaksın zaten, TYT'de bir şey yok. Muzık dınlerken keyfı bıle 15 net yapıyorum okumadan.

Liselerde artık sözel bölümü olmuyor bile farkındaysanız direkt EA atıyorlar onu da geçtim aile faktörü de var yani boş keseden sallamak ne kolay bu sistemin matematiği şart koştuğunu biliyoruz ki ben öz güvensiz olduğum için de yapamıyor olabilirim. Çalışıp çözüyorum yine de elimden geleni yapıyorum sizin 15 net yapıyor olmanızın benim hayatıma katkısı ne tam olarak? Tebrikler umarım müzik dinleyerek keyfi 30 net falan da yaparsınız gelin benim yerime de çözün o zaman.

Dostum matematik hayatın gerçeğidir ne yap et en azından belli bir net çıkaracak kadar öğren.

Ben de onun için çabalıyorum teşekkür ederim sıfır değilim zaten çalışacağım son güne kadar.

Aynı durumu ben de yaşadım, sözelden bir bölüm seçmeyi dene. İyi araştır. Edebiyatı animonik ile halledebilirsin ben öyle yaptım (sponsor almadım öneri sadece) felsefe grubu ve AYT tarihi de çalışsan halledersin. AYT tarih için ramazan yetgin öneririm her gün 2 video izlesen bitirirsin 1 buçuk ayda. AYT coğ için de coğrafyanın kodları izle. Sözelde ilk 14 bine girdim ben, hem de doğru dürüst TYT mat bile yapamadan. Kendine inanman yeterli.

Çok teşekkür ederim edebiyatta bir cumhuriyet kaldı tarihi falan da bitirdim zaten. Elimden geleni yapacağım.

Geri
Yukarı