Matematikten 04 aldım

Ben 2 tane 0 aldım. Bildiğin e-okul'da matematiğin yanında iki tane 0 yazıyor idi. Hiçbir şey olmadı. Gayet de diğer dersler ile geçtim. Hatta yıl sonunu 68 ile bitirdim.

Hepsini boş bırakma time.
Hocam hiç mi zaman ayırmadınız matematiğe azcık çalışsanız bile düzgün bir not alırdınız. Yazık olmuş.

Ben çalışmama rağmen 98 alan bir tipim.

Ben çalışmama rağmen 98 alan bir tipim.

Çalışmadan yüksek not alma olayı ortaokuldaydı bence. 10. Sınıfım fen lisesinde okuyorum çalışmasam rahat 50 60 alırım açıkcası. 9. Sınıfta düzgün matematik çalışıp 90 üstü aldım yazılılardan siz nasıl çalışmadan 98 aldınız merak ediyorum, ayrıca kaçıncı sınıftasınız.
Çalışmadan 100 aldım diyenler toplanmış yine her yerde olduğu gibi burada da var onlardan.

Öyle bir şey yok hocam, en azından lise de yok. Arkadaş bol keseden salliyor bence. Lise matematikte çalışmadan başarı olmaz.

Çalışmadan yüksek not alma olayı ortaokuldaydı bence. 10. sınıfım fen lisesinde okuyorum çalışmasam rahat 50 60 alırım açıkcası. 9. sınıfta düzgün matematik çalışıp 90 üstü aldım yazılılardan siz nasıl çalışmadan 98 aldınız merak ediyorum, ayrıca kaçıncı sınıftasınız.

Öyle bir şey yok hocam, en azından lise de yok. Arkadaş bol keseden salliyor bence. Lise matematikte çalışmadan başarı olmaz.

Kesinlikle öyle çalışmadan 100 almak biraz uçuk lise de. Ama her gün az da olsa düzenli tekrar yapılırsa rahatlıkla 100 alınır.

Çalışmadan yüksek not alma olayı ortaokuldaydı bence. 10. sınıfım fen lisesinde okuyorum çalışmasam rahat 50 60 alırım açıkcası. 9. sınıfta düzgün matematik çalışıp 90 üstü aldım yazılılardan siz nasıl çalışmadan 98 aldınız merak ediyorum, ayrıca kaçıncı sınıftasınız.

Hayır ben çalıştım dedim çalıştım ama 98 aldım 100 değil dedim.

Klasikti sınav, çalıştığım yerlerden hiç gelmedi. Neyseki matematikten sorumluluk sınavı yok, sınıfta kalma yok, ikinci sınav 60 felan alsam geçerim büyük ihtimalle. Edebiyat felan 90-100 bu arada. Seçmeli ve normal edebiyat.

Geri
Yukarı