Matrix 4 Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Matrix 4

Kült film serilerinden Matrix, 2021 yılında serinin 4’cü filmi Matrix 4 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Distopik yapısı ve felsefi yaklaşımı bir yana, sahip olduğu aksiyon sahneleriyle de izleyenleri kendine hayran bırakan film serisi Matrix, 2021 yılında yeni filmi ile vizyonda yerini almaya hazırlanıyor. Matrix 4 ’ün Covid- 19 sebebi ile sinemalarda gösterilip gösterilmeyeceği ise henüz […]

Devamı: Matrix 4 Hakkında Bildiğimiz Her Şey
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Matrix 4

Kült film serilerinden Matrix, 2021 yılında serinin 4’cü filmi Matrix 4 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Distopik yapısı ve felsefi yaklaşımı bir yana, sahip olduğu aksiyon sahneleriyle de izleyenleri kendine hayran bırakan film serisi Matrix, 2021 yılında yeni filmi ile vizyonda yerini almaya hazırlanıyor. Matrix 4 ’ün Covid- 19 sebebi ile sinemalarda gösterilip gösterilmeyeceği ise henüz […]

Devamı: Matrix 4 Hakkında Bildiğimiz Her Şey
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
İnsan ve robot barışı 21 yıl sürdü.
Bakalım bizi ne bekliyor?

Ben şahsen 2. filmi ve 3. filmi çok aceleye getirdiklerini düşünüyorum, efektleri falan gerçekten çok kötüydü 1. filmi en sevdiğim filmler arasında 1.sırada yer almasına rağmen devam filmlerini hiç sevmedim, sırf Ajan Smith için izledim valla.

Yeni konular

Geri
Yukarı