Matrix Platinum yurt dışında var mı?

Abi bu kart vatanda vardı ama stokta yoktu resmi falan vardı kaç gündür bakıyorum ama kaldırmışlar resmini falan. Bu kart vatana ne zaman gelir acep? :)

Kart harbi önceden çıktı. İnşallah bulursun Constantine. ABD rüyalar ülkesi falan da değil 8 aydır buradayım rüya falan yok :D Bide ömer fry'sa gitme çok fazla OEM ürün yok. Benim gözümde tek güzel yer var orada Newegg. Hoş o online ama :D

Yaa arkadaşlar babam Berlin'de oraya gitmeden alsa süper olacak ama, Amerika'dan alsa diye merak ettim bunları Berlin'de vardır değil mi yani koskoca Berlin olsun bir zahmet :D

- - - Güncellendi - - -

İnşallah bulurum kardeşim ya burnumdan geldi artık alıp kurtulmak istiyorum altı üstü bir Crysis oynayacaz amma tatava yaptılar yahu :D

- - - Güncellendi - - -

Berlin'de bu kartın olduğu yerler var mıdır varsa nerelerde var babama mesaj atayım alsın bulamadıysa?

- - - Güncellendi - - -

Normalde amcam alacak Berlin'den olmazsa bütün masraflar babama kalacak bence Berlin'de olur ya olur dimi Berlin'de :D Olsun ya :)

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar bir cevap :) teşekkür ederim :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı