mATX oyuncu kasası önerisi

Çok ferah ve hava akışı iyi olan bir kasa. Kablolama için binbir tane delik var. Kablolamaya özen gösteriyorsanız iyi bir tercih olabilir. Tek eksi yanı dargb oluşu ve 2 tane fan gelmesi. Ekstra fanınız varsa efsane bir kasa. Ben eski kasamın fanlarını geçirdim kasanın içi püfür püfür esiyor.

Çok ferah ve hava akışı iyi olan bir kasa. Kablolama için binbir tane delik var. Kablolamaya özen gösteriyorsanız iyi bir tercih olabilir. Tek eksi yanı dargb oluşu ve 2 tane fan gelmesi. Ekstra fanınız varsa efsane bir kasa. Ben eski kasamın fanlarını geçirdim kasanın içi püfür püfür esiyor.
2024-04-09_192617.jpg
2023'ün 24. gününde çıkmış sandım bir an :) Hocam bu arada markayı hiç duymadım. Nasıl bir marka biraz bahseder misiniz?

Eki Görüntüle 2163985
2023'ün 24. gününde çıkmış sandım bir an :) hocam bu arada markayı hiç duymadım. Nasıl bir marka biraz bahseder misiniz?

Çok kaliteli bir marka. Satıcıda inventus sitede 4 yıldızlı yorumu yapan tek kişi benim 😁 yaptığım gibi inventus aradı gerekli ürünü depomuzda varsa gönderelim gibisinden başka yapamadığınız bir şey olursa destek olalım falan diye ilgilendiler. Ben sadece 4 yıldızlı yorum yapmıştım hakikaten çok dikkate alıp özenle arayıp ilgileniyorlar. Kendimde kullanıyorum. Genişliği, boyutu falan çok yeterli. Eski kasam çok küçüktü her şey iç içeydi bu kasaya geçince çağ atladım bir ferahlık geldi. Bende burada konu açarak tavsiye almıştım. Orada bir arkadaş önermişti iyi ki önermiş almışım bende. Kablolama kanalı, fan kalitesi, hava akışı falan çok iyi bir kasa memnunum. Alırken anakartınızın DRGB(ARGB) desteklediğine bakarak alın yoksa ekstra bir fan Controller almanız gerekebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı