mATX vs Full Tower Kasa

Anakarta göre seçin. mATX anakart mı yoksa ATX mi kullanıyorsunuz?

Anakarta göre seçin. mATX anakart mı yoksa ATX mi kullanıyorsunuz?
mATX alacağım hocam fakat full Tower kasaya da mATX takılıyor diye biliyorum

mATX genelde daha ucuz. Seçerken mesh olmasına dikkat edin. Bende bu modelden var ve memnunum:

Hocam normalde buna bakıyordum fakat fazla kötü yorum gördüm kafam karıştı şimdi

mATX alacağım hocam fakat full Tower kasaya da mATX takılıyor diye biliyorum.
Hocam fiyat değişiyor ondan, yoksa takılıyor. Bu arada atılan kasa gayet iyi, neyde sorun çıktı yazmışlar ki yorumlarda?

Hocam fiyat değişiyor ondan, yoksa takılıyor. Bu arada atılan kasa gayet iyi, neyde sorun çıktı yazmışlar ki yorumlarda?
Forumda araştırdığım kadarıyla içi çok küçük yan panel plastik gibi yorumlar görmüştüm.

Vento VG17F
aslında aklımda bu kasa da var ama kararsız kaldım hangisini almalıyım sizce veya önerebileceğiniz daha iyi kasa var mıdır?

Hocam normalde buna bakıyordum fakat fazla kötü yorum gördüm kafam karıştı şimdi
Kasada sıkıntı yok hocam, yalnız bu varyantta fanların renkleri değişmiyor. Eğer R varyantını alırsanız o zaman renkleri ayarlayabiliyorsunuz. İki varyantta da aynı düğmeler olduğu için bu kasadaki renk değiştirme düğmesi işe yaramıyor.

Forumda araştırdığım kadarıyla içi çok küçük yan panel plastik gibi yorumlar görmüştüm.

Vento VG17F
aslında aklımda bu kasa da var ama kararsız kaldım hangisini almalıyım sizce veya önerebileceğiniz daha iyi kasa var mıdır?
Hocam plastik maalesef bu bütçede genel kasalar. Ve attığınız kasa iyi ancak ya stokta yok ya da fiyat uçuyor 😃

Hocam dediğim vento modelin 550w 80+ psu ile satışı var 2200tl
Msinin ise vatanda 600w psu ile satılan var 2350 TL
Vento daha iyi gibi duruyor
Hocam MSI'ın mesh paneli daha iyi ve daha az tozlanır gibi duruyor içten ancak Vento'da büyük delikler var, toz geçer içeri direkt.

Geri
Yukarı