Mauro icardi mi? Ricardo quaresma mı?

İki oyuncuyuda çok severim mevkileri farklı karşılaştırmak saçma ama güncel olarak İcardi .

Objektif olacağım, icardi diyorum ben. (fenerbahçeliyim)

Icardi'nin sayıları çoğu baba forvetten az olsa bile adam topclass seviyeyi görmüş. Q7 ise kariyerinin nirvanasını Türkiye'de BJK'de yaşamış Anlatmaya gerek yok yani.
ıcardı adam oburlerı bogg mu yesın

İcardi daha iyi adama 100 milyon euro istiyorlardı zamanında.

İkisinin mevkisi farklı karşılaştırmak mantıksız. Sneijder mi Quaresma'mı diye sorsaydın mantıklı olurdu.

Ama İcardi mevkisi dışında da çok iyi oynayabilen bir oyuncu. Sanki bir kanat oyuncusu gibi mükemmel asistler yapabiliyor. Bu onu sade bir santrafordan da öteye çıkaran bir yeteneği benim gözümde.

Bir kere aynı mevkide değiller ayrıca oyun stilleri çok farklı queresma rakibiyle dalga geçen ve çalım yapıp rakibi kızdırmayı seven bir oyuncu amacı gol atmak bile değil Icardi ise boş kale golcüsü tamam güzel golleri var fakat öyle abartılacak ya da güzel oynuyor denecek kadar iyi değil kıyaslamak mantıksız ayrıca queresmanın değerinin bu kadar düşük olma sebebi de fazla disiplinsiz olması ve amacının gol atmak olmaması futbola başlama amacı bile zaten eğlenmek disiplinli olsaydı belki bırakın Icardi'yi falan neymarı ronaldinhoyu ikiye katlardı.

Objektif bir Beşiktaşlı.

Neymar ve Ronaldinho'yu ikiye katlardı lafı patlattı.

Icardi diyorum, çünkü Quaresma sadece Beşiktaş döneminde ülke genelinde ünlüydü ama Icardi tek Galatasaray değil tüm kariyerinde dünya genelinde ünlüydü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…