Mauro Icardi Parçalı'yı giydi!

Makaleler
19
Yer
Çankaya, Ankara
Galatasaray Spor Kulübü, Mauro Emmanuel Icardi Rivero'nun transferi konusunda futbolcunun kendisi ve Paris Saint-Germain ile anlaşmaya varıldığını duyurdu. Buna göre:

• Futbolcunun eski kulübüne 4 sezona yayılmış taksitlerle toplam 10.000.000€ transfer bedeli.
  • Futbolcu ile 2023-24 sezonundan başlayarak 3 yıllık sözleşmeyle yıllık 6.000.000€ sezonluk maaş
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

#PartyMustGoOn

Nedir bu Galatasaray'ın şarkı sahiplenme sevdası?

Taraftar şarkıyı secti bir kere, ne alaka?
Beşiktaş'ın Weghorst'a söylediği şarkıyı seçmekte iyiymiş hocam.Sanki kendileri yazmış gibi sahiplenmeleri komik.Tabii beste yapma yeteneği olmayınca.

Beşiktaş'ın Weghorst'a söylediği şarkıyı seçmekte iyiymiş hocam.Sanki kendileri yazmış gibi sahiplenmeleri komik.Tabii beste yapma yeteneği olmayınca.
Şuan sen sahiplenmişsin zaten. Adam gol atınca tribünde söylemek sahiplenmek mi oluyor kanka. Beste yapmaktan başka yeteneği yok tuttuğun takımın. Deprem zamanı ligden çekilen 2 takımdan 6 puan istemek yerine biraz transfer mi yapsanız.

Suudi Arabistan'dan gelen teklifi kabul etmeyip geri dönmesi, her futbolcunun yapacağı iş değil. Özel hayatında yaşadığı şeyler bizi ilgilendirmez.

Nedir bu Galatasaray'ın şarkı sahiplenme sevdası?
Taraftar seçti ve Icardi de güzel uyum sağladı. Senin dediğini FB yaptı. O kadar özenmişler ki futbolcu gelmeden şarkı ayarlamışlar 😄

Şuan sen sahiplenmişsin zaten. Adam gol atınca tribünde söylemek sahiplenmek mi oluyor kanka. Beste yapmaktan başka yeteneği yok tuttuğun takımın. Deprem zamanı ligden çekilen 2 takımdan 6 puan istemek yerine biraz transfer mi yapsanız.
Yönetimin aptallığı benim sorunum mu oluyor arkadaşım.Yeterince protesto ettik buna rağmen daha direnen varsa o onun bileceği iştir her zamanda protesto edeceğiz zaten.Ben sahiplenmiyorum zaten ama Galatsaray taraftarlarının (bazıları) sen görmemişsin herhalde şarkıyı öyle sahipleniyorlar ki.Ayrıca şarkı Beşiktaş'ın demiyorum ki ben?Şarkı Simgenindir,hiçbir takımda bunu sahiplenmemeli bana göre.UEFA'da ülkemizi temsil ederken bir takıma yenildik diye ülkeyi temsil eden takımı aşağılamasa bazı kişiler daha iyi bir topluma sahip olurduk zaten şuanda ama herkes birbiriyle dalga geçmekle meşgul şuan.

Suudi Arabistan'dan gelen teklifi kabul etmeyip geri dönmesi, her futbolcunun yapacağı iş değil. Özel hayatında yaşadığı şeyler bizi ilgilendirmez.

Taraftar seçti ve Icardi de güzel uyum sağladı. Senin dediğini FB yaptı. O kadar özenmişler ki futbolcu gelmeden şarkı ayarlamışlar 😄
Hocam bende sahiplenilmesin diyorum işte.Taraftarın yazdığı bir beste değil ki bu?Yani ben Beşiktaşlı olarak toplum içinde bu şarkıyı söylesem çok net tartışma çıkar.Niye sadece Galatasaray sahipleniyor niye diğer takımlar söyleyemiyor.Şarkı transferi mi yapmaya başladık yani onu anlamıyorum.

Geri
Yukarı