Mavericks 10.9.1 Torrent indirme bağlantısı varmı ?

Adem UYSAL

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Aydın Merkez
Daha fazla  
Meslek
PC EDİTÖR- Personel
Arkadaşlar site de baktım bulamadım. Yandeks üzerinden verilmiş hep. İnternetim yavaş biraz ve inmesi 6-7 saat buluyor hemen hemen. Tarayıcıdan indiricem ama belli bir yere geldikten sonra indirme işlemi duruyor ve iptal ediyor otamatik olrak. Bana Torrent indirme bağlantısı verebilirmisiniz ?

Çok teşekkür ederim. Hemen deneyip sonucu buraya yazıcam.

- - - Güncellendi - - -

Boyutu çok büyük :) 14 GB az değil ki :)

- - - Güncellendi - - -

Dediğin şekilde arattım, ama bunlardan hangisi USB'ye yazılabilir ki ?

- - - Güncellendi - - -

Burdakilerden ikincisini indirsem sorun yaşarmıyım Download niresh Torrents - KickassTorrents

- - - Güncellendi - - -

Bilen biri yardım edebilirmi ? Download Niresh Mac OS X Mavericks 10.9.0 for AMD and Intel / for Apple and Non-Apple Computers Torrent - KickassTorrents buradaki torrent dosyasını indirsem, USB'ye sorunsuz yazabilirmiyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
14gb ı indirme. Arat birçok 5gb civarı dosya var orda. Ben 14gb indirdim gerçi ama çalıştıramadım dı. Evet linktekini indirebilirsin.

Birde usb ye sorunsuz yazabilirmiyim demişsin, ben transmac programını kullanıyorum dmg ve raw ları sorunsuz açtı usb ye aklında olsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı