HP Pavilion G6 Mac Mavericks 10.9.1 Kurmak

Daha fazla  
Meslek
Girişimci
Merhaba arkadaşlar. Ben, Mavericks 10.9.1 RAW imajını indirip, USB belleğe başarılı bir şekilde yazdırdım. Tabi bu işlemi aşağıdaki videodan yararlanarak yaptım. Her şeyi ayarladım, kapattım PC'yi. Taktım USB'yi, BIOS'a girdim, ayarları videodaki gibi yaptım. Daha sonra boot menüsüne girdim. EFİ'yi seçip boot klasöründen dosyayı buldum, kurulumu başlattım. Daha doğrusu tuşa bastım "Selected boot image did not authenticate. Press enter to continue" hatasını aldım. Daha sonra internette araştırdm, tekrar Technopat'ta video buldum. Security Boot ayarını "Disable" yapın diyordu. BIOS'ta buldum, yaptım, kaydedip, exit dedim. Sonra PC'yi yeniden başlattı, boot menüsüne gittim, EFİ'den boot dosyasını seçtim. Yine "Selected boot image did not authenticate. Press enter to continue." hatasını verdi. Tekrar BIOS'a gittim, ayarlar yine eskisi gibiydi. 6-7 kez aynısı başıma geldi. Ayarları yaptım, hata verdi falan. Ne yapmam gerekiyor? Bir yardım eder misiniz? Kusura bakmayın yordum sizi de ama...

PC: HP Pavilion G6

Sistemde bu: ( Uyumlu mudur bilgisayarım?)
121.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
USB belleğe tekrar yazıp dener misin? Sorun çözülecektir umarım.

Peki deneyeyim bir.

Olmadı abicim. BIOS'ta sorun var galiba. Onu nasıl yapacağım? Security boot enable'den "disable"de alıyorum. Ondan sonra boot menüsüne gidiyorum yine o sorunu veriyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı