Mavericks 10.9.2 Boot Sorunu

ciaman

Hectopat
Makaleler
1
Mavericks 10.9.2 Recep Bey'in anlattığı şekilde kuruldu. Bilgisayarda iki adet disk var. İkisini de Mac formatlı.
USB den 1 1 ile boot edebildim ve Mac kuruldu ancak boot loader anlatıldığı şekilde yüklendiği halde boot esnasında:

boot1 / boot
6

çıkıyor ve kalıyor. USB olmadan açılış için 1 1 yapmamı istiyor. Kurulumdaki ilk sorunda buydu.
Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mavericks 10.9.2 Recep Bey'in anlattığı şekilde kuruldu. Bilgisayarda iki adet disk var. İkisini de Mac formatlı.
USB den 1 1 ile boot edebildim ve Mac kuruldu ancak boot loader anlatıldığı şekilde yüklendiği halde boot esnasında:

boot1 / boot
6

çıkıyor ve kalıyor. USB olmadan açılış için 1 1 yapmamı istiyor. Kurulumdaki ilk sorunda buydu.
Yardımcı olabilir misiniz?
USB den başlat güncel bootloader kur CameleonWizard indir bootplist dosyasını sistemine göre düzenle , ayrıca CameleonWizard ta ilk pencerden Install butonundan sistemin kurulu olduğu bölümde bootloaderı güncelle.

Doğrudan Camelon Bootloader'e kurdum ve sorun çözüldü. Bilgisayar Clover'dan boot etmiyordu. Şimdi bir sorun yok sadece doğrudan başlamıyor. Onay bekliyor.

dj sms arkadaş boot.plist düzenleyin yazmış. CameleonWizard'ı açıp Time Out'u sıfırlayarak deneyin.
<key>Timeout</key>
<string>0</string>
Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı