Mavericks ile Uyumlu Sistem Toplama

sterlin13

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben giriş seviyesi bir oyun sistemi toplamak istiyorum. Fakat aynı zamanda dual boot ile sisteme Mavericks de kurmak istiyorum. İnterneteki alışveriş sitelerinden 1500 tl'lik bir sistem uydurdum.

Yakında almak istiyorum ama almadan önce size hem parçaların birbiriyle uyumluluğunu dem de mac ile uyumluluğunu sormak istedim. Bu sistemi sitenizdeki sistem tavsiyelerinden biraz yararlanarak yaptım. Cevaplarınızı bekliyorum.

Sistem ;

İşlemci --- İntel i3 4130
Ekran Kartı --- Gigabyte Nvidia GeForce GTX 650 Ti 2Gb
Depolama --- Kingston 120Gb V300
Anakart --- Asus B85M-G ( İntel B85 )
Ram --- Corsair Vengeance 4Gb DDR3 1600MHz Cl9

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart üzerinde alternatifleri değerlendirmek doğru olur.
Bu anakarta kurulmaz mı? Kurulabilir ama sıkıntı çekmeye gerek yok.
Haftasonu şehir dışına çıkıyorum forumda olamayacağım çok fazla, Recep/Burak arkadaşlar konuyu görünce ilgilenirler.

Merhaba arkadaşlar, ben giriş seviyesi bir oyun sistemi toplamak istiyorum. Fakat aynı zamanda dual boot ile sisteme Mavericks de kurmak istiyorum. İnterneteki alışveriş sitelerinden 1500 tl'lik bir sistem uydurdum.

Yakında almak istiyorum ama almadan önce size hem parçaların birbiriyle uyumluluğunu dem de mac ile uyumluluğunu sormak istedim. Bu sistemi sitenizdeki sistem tavsiyelerinden biraz yararlanarak yaptım. Cevaplarınızı bekliyorum.

Sistem ;

İşlemci --- İntel i3 4130
Ekran Kartı --- Gigabyte Nvidia GeForce GTX 650 Ti 2Gb
Depolama --- Kingston 120Gb V300
Anakart --- Asus B85M-G ( İntel B85 )
Ram --- Corsair Vengeance 4Gb DDR3 1600MHz Cl9

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı