Mavericks Intel HD Ekran Kartı Sorunu

Emre KESLER

Kilopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
İyi akşamlar Mavericks kurdum. (Hatta Mac den yazıyorum :) ) Sadece Ekran kartı 7MB gösteriyor. Wifi çalışmıyor.

Intel Wireless-N 7260 BGN 2x2 HMC WiFi Adapter Ethernet'i yükledim. Kullanıyorum.

Wifi'ın çözümü yok diye biliyorum. Peki Ekran kartı için nasıl bir yol izlemeliyim?

Ekran Resmi 2014-09-07 12.49.34.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fazla sıkıntı var. Ses - Wifi - Ekran Kartı - Boot.Sanal Makinada bunlar olmuyor. Ve aldığım performans hemen hemen aynı. Sanal daha mantıklı olacak gibi. Yardımların için çok teşekkür ederim. Ne zamandır boşta duran ve birine hediye etmek istediğim bir watch dogs var. Tabi uplay ile mümkün değil sanırsam. Yeni bir oyun alana kadar(ki uzun sürer ) hesabını sana verebilirim?

Sorunların çözümü kolay, en büyük sorun sistemi açmaktı, onuda yaptın zaten. Sistemin son haline bakmak istiyorum. Hediyen için teşekkür ederim. Ancak oyunlarla aram hiç iyi değil.

Sorunların çözümü kolay, en büyük sorun sistemi açmaktı, onuda yaptın zaten. Sistemin son haline bakmak istiyorum. Hediyen için teşekkür ederim. Ancak oyunlarla aram hiç iyi değil.
Maalesef en son sistemi silmek zorunda kaldım. Şuan kurulu olan windows'u da formatlayıp tekrar kuracağım. Mac OS X ' e de sanaldan devam etmek istiyorum. Orda da 128 mb ekran kartı sorunum var. :/ Artık bakalım. :/ Tekar çok teşekkürler.

Merhaba aynı sorun bendede var yardımcı olur musunuz? Nvidia gt 650 m grafi kartnı tanımıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı