Mavericks'i Bootloader ile açamıyorum

nordstern

Hectopat
Kurulumu Chamelon ile yapabildim. Kurduğum Mavericks'i usbden boot edebiliyorum ancak bootloader ile açamıyorum. Kernel Panic de oluşmuyor. Bunu nasıl çözebilirim ?

İyi günler. Ben de bugün Maverick kurdum ama bir türlü usb oladan boot edemedim. Chamelon ile kurdum mavericki ve ardından chamelonu osx86.com da indirip standart olarak kurdum ama olmuyor. En büyük sorunum o kaldı. Onu da halledebilir isem "Başarılı Hackintosh" bölümüne girmiş olacağım ve Asus K53SV cihazları için konu açmayı planlıyorum. Teşekkürler herşey için.

Oradaki rehberde indirme adresinden dosyayı indiremiyorum. Sizde var ise yandex veya bakşa birşey ile paylaşabilir misiniz? Eğer illegal falan değil ise.

Ek: Sadece ben değil oraya giren ve indiremeyen birçok kişi için faydalı olacağını düşündüğüm için yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sorunumuz aynı şeyleri içerdiğinden bu konuya yazıyorum. Arkadaşımın Lenovo G570 i5 laptopuna Technopat.net 'in dualboot window8.1 & mavericks videosunu izleyerek windows üzerine windowsu silmeden partition programlarıyla yer ayırarak ve mac ile uyumlu hfs+ formatlayarak mavericks kurdum. Donanımsal olarak herşey uyumlu ve normal çalışıyor. Lakin Clover bootloader ile boot edemediğim (siyah ekran geldiği) için ben de kurulumu Chamelon bootloader kullanarak yapmıştım. Şimdi sorunum şu ki mavericks kurulum usbsi olmadan mavericks sistem açılmıyor. Bu sorunumu nasıl çözebilirim ?

• Merhaba bende de lenovo G570 var sizin usb destekli hazırladığınız ( OS X Mavericks 10.9.4 bootable USB for Intel PCs ) indirdim ve win32 disk image ile usb ye yazdırdım fakat usb hala boş görünüyor ve pc usb bootla başlattığımda hiç birşey olmuyor yine windows açılım penceresine geçiyor ne yapmalıyım yada nerede yanlış yapıyorum ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı