Çözüldü Mavi ekran ardından açılmayan PC

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BthnKaratas

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Bugün PC'de bir an(kaspersky yüklerken) mavi ekran aldım kapandı ve PC açılmadı. Tam PC açılacakken windows başlatılıyorda donup 1 saniyelik mavi ekran ardından tekrar yeniden başlatıyodu bu işlem uzayıp gitti. BIOS'a girebiliriyorum işlemcim BIOS'ta görünüyor. 4096 memory olduguda görünüyor. PC'yi söktüm temizledim işlemcinin macununu bile değiştirdim ama amenna. Harddisklerim ise başka bir PC'de görünüyor. Sorunun kaynaklandıgı PC'de ise, win7 format işlemini rahatça başlatıyorum. Sonuna kadar geliyor PC ismini yazıyorum. Tam açılacakken kapanıyor ve boot ekranında takılıyor kalıyor. 2 harddiskle denedim böyle oluyor. Takılı kaldıgında ise "-" işareti yanıp sönüyor. Tek olan şey bu işaret başka bir şey yok.

Screenshot_2016-07-03-22-07-16.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı