Çözüldü Mavi ekran hataları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kafkef89

Hectopat
Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer

Arkadaşlar doğru yaptım mı bilmiyorum ama bunlar mavi ekran hatalarım oyun esnasında bu hataları verip oyundan çıkıyor. Yorumlarınızı bekliyorum
Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer

Arkadaşlar doğru yaptım mı bilmiyorum ama bunlar mavi ekran hatalarım oyun esnasında bu hataları verip oyundan çıkıyor. Yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
Arkadalar biraz bilgisayar özürlüsü bir insanım Driver kaldırma işini bi arkadaş anlata bilir mi ?
Arkadalar biraz bilgisayar özürlüsü bir insanım Driver kaldırma işini bi arkadaş anlata bilir mi ?

driveridentifier.com isimli siteden bi program indirdim güncel olmayan driverları indiriyim mi ekran kartının baya bi güncel omayan driver'ı var

Sistem başlarken F8 basın.
Güvenli moda geçiş yapın.
Windows+R basın.
devmgmt.msc yazın.
Aygıt yöneticisi açılacaktır.
Oradan ekran kartınızı seçip.
İki kere tıklayın.
Açılan sekmede sürücü bölümüne gelin.
Cihazı kaldır yazan bölüme basın.

Resimlerde gösterdiğim şekilde yapa bilirsiniz.

1.png

2.png

Güvenli moda nasıl geçiş yapılır ?

.

Sistem başlarken F8 basın.
Güvenli moda geçiş yapın.
Windows+R basın.
devmgmt.msc yazın.
Aygıt yöneticisi açılacaktır.
Oradan ekran kartınızı seçip.
İki kere tıklayın.
Açılan sekmede sürücü bölümüne gelin.
Cihazı kaldır yazan bölüme basın.

Resimlerde gösterdiğim şekilde yapa bilirsiniz.

Eki Görüntüle 637916
Eki Görüntüle 637917

Güvenli moda nasıl geçiş yapılır ?

.

Dostum cahilliğimi bağışla böyle yaparak ekran kartını kaldırmış olmuyor muyuz ?

Dostum cahilliğimi bağışla böyle yaparak ekran kartını kaldırmış olmuyor muyuz ?
Sistemi yeniden başlattığında otomtotik driver kurar Windows 10 kullanıcısıysan. Güncelin kurmaz sadece sistemi çalıştırmana yarayacak sürücüyü kurar. Ama @Steve Rogers arkadaşın dediği gibi güncel sürücüleri kurun hangi ekran kartına sahipseniz.

Download Drivers | NVIDIA
AMD Drivers and Support for Radeon, Radeon Pro, FirePro ...www.amd.com › support

Geri
Yukarı